پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 18:20:02
سرویس اجتماعی
امروز انجام شد:

بررسی بودجه‌92 کمیته امداد و سازمان زندان‌ها در کمیسیون اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی نیاز‌های بودجه‌ای کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان زندان‌های کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی بودجه‌92 کمیته امداد و سازمان زندان‌ها در کمیسیون اجتماعی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی نیاز‌های بودجه‌ای کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان زندان‌های کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg بررسی,بودجه‌92,کمیته,امداد,و,سازمان,زندان‌ها,در,کمیسیون,اجتماعی Icana

امیر حسین قاضی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار  امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، تصریح کرد: در این جلسه سرپرست کمیته امداد امام خمینی( ره) و سازمان زندان‌های کشور حضور داشتند و به بیان گزارشی در مورد اقدامات انجام شده در حوزه کاریشان پرداختند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، افزود: سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) و رئیس  سازمان زندان‌های کشور همچنین  در این جلسه، نیاز‌های بودجه‌ای‌ دستگاه‌های متبوعش را برای سال آینده مطرح کردند و مقرر شد، این نیاز‌های بودجه‌ای پس از جمع‌بندی نهایی اعضای کمیسیون، در بودجه سال آینده مورد توجه قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: تا پایان هفته جاری روسای سازمان‌ها و دستگاه‌های اثر‌گذار در عرصه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی حضور می‌یابند و در نتیجه حضور این افراد نیاز‌های بودجه‌ای این دستگاه‌ها برای سال آینده مورد بحث و بررسی اعضا قرار می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet