پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 19:16:27
سرویس سیاسی
امروز انجام شد:

دیدار سرپرست وزارت بهداشت با رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس

وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با رئیس مرکز پژوهش‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار سرپرست وزارت بهداشت با رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با رئیس مرکز پژوهش‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/35872.jpg دیدار,سرپرست,وزارت,بهداشت,با,رئیس,مرکز,پژوهش‌های,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  محمد حسن طریقت منفرد سرپرست فعلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز ( 20 اسفند ماه)  با حضور در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ، با کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برنامه‌های خود برای اداره وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تشریح کرد.

همچنین در این دیدار ضعف‌ها و چالش‌های موجود در قوانین مربوط به حوزه بهداشت و درمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پاره‌ای از مشکلات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تامین دارو و اقدامات لازم برای حل این مسائل مطرح و بررسی شد.

در این نشست موضوعاتی مربوط به بودجه بهداشت و درمان در بودجه سال 92 کل کشور هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است جلسه علنی روز یکشنبه ( 27 اسفند) مجلس شورای اسلامی، به بررسی رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزارت طریقت منفرد بر وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌پردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet