پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 19:50:10
سرویس اجتماعی
سبحانی‌نیا درواکنش به اهدای نشان درجه یک فرهنگ و هنر به یکی ازنزدیکان رئیس‌جمهور:

آقای رئیس‌جمهور اولویت حل مشکلات معیشتی مردم است نه اهدای مدال‌های ساختگی

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با هشدار نسبت به برخی شعار‌های شائبه‌آفرین توسط مسئولان اجرایی کشور، تصریح کرد: به نظر می‌رسد عده‌ای برای رسیدن به مقاصد انتخاباتی خود، از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی‌کنند و در این میان حاضرند تا ارزش‌های انقلاب و مقدسات نظام را نیز زیر سوال ببرند.
آقای رئیس‌جمهور اولویت حل مشکلات معیشتی مردم است نه اهدای مدال‌های ساختگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با هشدار نسبت به برخی شعار‌های شائبه‌آفرین توسط مسئولان اجرایی کشور، تصریح کرد: به نظر می‌رسد عده‌ای برای رسیدن به مقاصد انتخاباتی خود، از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی‌کنند و در این میان حاضرند تا ارزش‌های انقلاب و مقدسات نظام را نیز زیر سوال ببرند. https://cdn.icana.ir/d/019/7769.jpg آقای,رئیس‌جمهور,اولویت,حل,مشکلات,معیشتی,مردم,است,نه,اهدای,مدال‌های,ساختگی Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اقدامات و اظهار‌نظر‌های بدعت‌آفرین مسئولان اجرایی کشور، تصریح کرد:  در شرایط کنونی درحالی که فشار مشکلات اقتصادی مردم را متحمل هزینه‌های سنگین کرده، هرگونه اقدامی که برای کشور هزینه ایجاد کند، از دیدگاه مردم امری منحط است.

نماینده مردم  نیشابور و فیروزه با تأکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد لزوم ارائه گزارش مسئولان در مورد راهکار‌های مقابله و مهار گرانی، تصریح کرد: مسئولان اجرایی باید توجه کنند که اقداماتی را دامن نزنند که از برآیند آن بوی لجاجت با مردم و شائبه انحراف از مسیر اصلی انقلاب برخیزد.

وی، افزود: به نظر می‌رسد که مسئولان اجرایی با برگزاری مراسم غیر ضروری و اعطای نشان‌های ساختگی به نزدیکانشان به نتایج اقدامات خود کم توجهی می‌کنند و در این میان تنها به فکر سود و نفع گروهی خود هستند.

سبحانی‌نیا، ادامه داد: در شرایطی که کشور در جنگ اقتصادی با دشمنان است و معاندان نظام از هر گونه تهدیدی بر علیه کشور فروگذار نمی‌کنند، سخن گفتن از  سخنان که شائبه‌آفرین و وحدت شکن امری پسندیده نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تأکید کرد: امروز حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب و مردم است و هر که از این مطالبه به حق عدول کند، در واقع با نظام به دشمنی برخواسته است.

وی همچنین در مورد برخی شعار‌های مسئولان دولتی نظیر «امام ما بهار است»، افزود: به نظر می‌رسد عده‌ای برای رسیدن به مقاصد انتخاباتی خود، از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی‌کنند و در این میان حاضرند تا ارزش‌های انقلاب و مقدسات نظام را نیز زیر سوال ببرند، که نباید مقابله با  چنین رویکردی مورد غفلت مردم هوشیار و همیشه در صحنه ایران قرار گیرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم همیشه نشان داده‌اند که در راه حفظ و دفاع از آرمان‌هایشان همیشه آماده‌اند و در این میان هر آنکس که بخواهد با اعتقادات مردم بازی کند در پیشگاه ملت، محکوم  به انحطاط است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet