پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 10:05:07
سرویس سیاسی
حداد:هنوز زمانی برای معرفی نامزدنهایی 1+2 مشخص نشده است

تبدیل ائتلاف سه‌نفره به دو نفره صحت ندارد

غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس با بیان اینکه هنوز زمانی برای معرفی نامزدنهایی ۱+۲ مشخص نشده است، گفت: تبدیل ائتلاف سه‌نفره به دو نفره صحت ندارد.
تبدیل ائتلاف سه‌نفره به دو نفره صحت ندارد غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس با بیان اینکه هنوز زمانی برای معرفی نامزدنهایی 1+2 مشخص نشده است، گفت: تبدیل ائتلاف سه‌نفره به دو نفره صحت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/24134.jpg تبدیل,ائتلاف,سه‌نفره,به,دو,نفره,صحت,ندارد Icana

غلامعلی حداد عادل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره زمان معرفی نامزد نهایی ائتلاف 1+2، گفت: ائتلاف سه گانه هنوز زمان دقیقی برای معرفی کاندیدای خود مشخص نکرده است.

تشکیل کارگروه‌های تخصصی در 1+2 برای کارآمدی دولت‌آینده است

نماینده مردم تهران، ری شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارگروه‌های تخصصی تشکیل شده در ائتلاف سه گانه، ادامه داد: هدف آن است که دولت آینده  برای افزون‌تر شدن کارایی خود هم برنامه و هم تیم داشته باشد و مردم نیز با اطمینان خاطر بیشتری وارد عرصه انتخابات شوند.

هنوز زمانی برای معرفی نامزدنهایی 1+2 مشخص نشده است

وی با بیان اینکه البته این امر بدین معنا نیست که در صورت انتخاب یکی از این سه نفر به عنوان رئیس جمهور دو نفر دیگر در کابینه وی حضور داشته باشند، افزود: هدف اصلی این است که برنامه‌های تنظیمی و اطلاعات گردآوری شده، به رئیس جمهور منتخب تقدیم شود.

تبدیل ائتلاف سه‌نفره به دو نفره صحت ندارد

این نماینده مردم در مجلس نهم در پاسخ به شایعاتی مبنی بر تبدیل ائتلاف سه نفره به ائتلاف دونفره گفت: من از طرح این مسائل حیرت می کنم، میتوان بسیاری از مطالبی را که صحت نداره عنوان کرد.

چندی پیش مهرداد بائوج لاهوتی در تشریح دیدار روز سه‌شنبه (یکم اسفند) 50 نماینده مجلس با محمدباقر قالیباف شهردار تهران، گفت: این دیدار به دعوت آقای قالیباف با هدف برطرف کردن ابهامات موجود درباره حضور وی در انتخابات انجام شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس ادامه داد: آقای قالیباف بر آمدن خود در انتخابات ریاست‌جمهوری اصرار دارد و از جمع 1+2 تعبیر به مذاکره کرد و نه ائتلاف، چون اعتقاد به مذاکره دارد و فکر می‌کند که آنها در این مذاکرات می‌توانند از یکدیگر حمایت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet