پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/10 16:31:00
سرویس اجتماعی
حسینی:

شملچه در ایام نوروز میزبان کاروان‌های راهیان نور است

نماینده مردم اهواز در مجلس، با بیان اینکه شهرستان اهواز سالانه در فصل بهار ۲ میلیون گردشکر را جذب می‌کند، گفت: مناطق دفاع مقدس مکان‌های پاک و مقدس کشورمان هستند که همواره مورد استقبال ارودهای راهیان نور قرار می‌گیرد.
شملچه در ایام نوروز میزبان کاروان‌های راهیان نور است نماینده مردم اهواز در مجلس، با بیان اینکه شهرستان اهواز سالانه در فصل بهار 2 میلیون گردشکر را جذب می‌کند، گفت: مناطق دفاع مقدس مکان‌های پاک و مقدس کشورمان هستند که همواره مورد استقبال ارودهای راهیان نور قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/34030.jpg شملچه,در,ایام,نوروز,میزبان,کاروان‌های,راهیان,نور,است Icana

سیدشریف حسینی در گفت‌ وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تالاب‌های شادگان از مناطق دیدنی شهرستان اهواز است، افزود: دشت آزادگان از دیگر مناطق زیبای گردشگری در استان اهواز است که به ثبت ملی نیز رسیده و بر زیبایی‌های این شهرستان افزوده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کمتر شهری در کشور وجود دارد که از نعمت عبور رودخانه از وسط شهر و ساحلی که در کنار این رودخانه‌ها قرار دارد برخوردار باشد.

عضو هیات رئیسه در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه شهرستان اهواز در ایام بهار میزبان  2 میلیون گردشگر خواهد بود، تصریح کرد: ما در ایام بهار همواره با جذب گردشگر روبرو بوده‌ایم و افراد بسیاری هرساله  از دیدنی‌های این شهرستان‌ بازدید می‌کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس نهم، بازدید از مرزهای دفاع مقدس را از مهم‌ترین مناطق دیدنی شهرستان اهواز خواند ویادآور شد: شلمچه، فتح‌المبین و مواردی از این قبیل، مکان‌های مقدس کشورمان هستند که هنوز هم می‌توان ردپای شهدای گمنام را در آنجا جستجو کرد که خوشبختانه این خاک پاک و مقدس همیشه از سوی راهیان نور زیارت می‌شود.

وی، با یادآوری صنایع دستی وسوغاتی‌های شهرستان اهواز، افزود: با توجه به وجود نخلستان‌های متعدد، اغلب شاهد بافت حصیر‌های بسیار زیبایی هستیم؛ سوغات این شهرستان نیز خرما و فراورده‌های آن مثل شیره خرما است که از محصولات شهر اهواز است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، ضمن درخواست از هم‌ میهنان برای بازدید از شهرستان اهواز، گفت: مردم این شهرستان بسیار خونگرم و صمیمی هستند و من از عزیزان می‌خواهم که در بهار 92 از جاذبه‌های این شهرستان بازدید کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet