پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/13 16:01:00
سرویس بین الملل
رحماندوست:

سرکوب نمی تواند پایه‌های حکومت آل خلیفه را از فروپاشی نجات دهد

رئیس فراکسیون مقاومت و فلسطین مجلس با بیان اینکه کمک عربستان و غرب نمی تواند کمکی به حاکمان بحرین داشته باشند،گفت: اراده مردم بحرین به زودی بر حاکمان دست نشانده این کشور چیره خواهد شد و شاهد پیروزی مردم مظلوم منامه خواهیم بود.
سرکوب نمی تواند پایه‌های حکومت آل خلیفه را از فروپاشی نجات دهد رئیس فراکسیون مقاومت و فلسطین مجلس با بیان اینکه کمک عربستان و غرب نمی تواند کمکی به حاکمان بحرین داشته باشند،گفت: اراده مردم بحرین به زودی بر حاکمان دست نشانده این کشور چیره خواهد شد و شاهد پیروزی مردم مظلوم منامه خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/31416.jpg سرکوب,نمی,تواند,پایه‌های,حکومت,آل,خلیفه,را,از,فروپاشی,نجات,دهد Icana

مجتبی رحماندوست در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ادامه اعتراضات شیعیان بحرین به سیاست‌های آل خلیفه و آینده انقلاب بحرین، اظهار داشت: مردم مظلوم بحرین با گذشت دوسال از آغاز اعتراضات خود هم چنان به آرمان‌های انقلابی خود پایبند هستند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم مظلوم بحرین با ادامه اعتراضات خود قطعا به خواسته‌های مشروع خود خواهند رسید، تصریح کرد: درحالی که آل خلیفه با شدت بخشیدن به سرکوب‌ها تلاش دارد خواسته‌های انقلابیون را نادیده بگیرد، مردم  بحرین با پایداری بیشتر به خواسته های خود که عمده ترین آن تعیین حق سرنوشت برای خود است، خواهند رسید.

وی با تاکید براینکه سرکوب نمی تواند پایه‌های حکومت آل خلیفه را از فروپاشی نجات دهد، ادامه داد: آل خلیفه بیش از این نباید خود را در مقابل مردم قرار دهد و با گوش دادن به خواسته‌های مردم در راستای احقاق حقوق آنها گام بردارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، تصریح کرد: روند انقلاب‌های منطقه نشان داده است همیشه مقاومت مردم در برابردیکتاتورها نتیجه داده و منجر به ساقط شدن آنها شده است؛ رژیم آل خلیفه نیز از این روند مستثنی نخواهد بود.

رئیس فراکسیون مقاومت و فلسطین مجلس با بیان اینکه کمک عربستان و غرب نمی تواند کمکی به حاکمان بحرین داشته باشند تا در راس حکومت باقی بمانند، خاطرنشان کرد: اراده مردم بحرین به زودی بر حاکمان دست نشانده این کشور چیره خواهد شد و شاهد پیروزی این مردم مظلوم خواهیم بود.

اعتراضات مردمی در بحرین وارد دومین سال خود شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet