پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/11 13:27:00
سرویس بین الملل
ناصری:

هدف آل‌خلیفه از طرح گفت‌و گو در تنگنا قراردادن مخالفان است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس،با بیان اینکه دیکتاتور منامه قصد در تنگنا قراردادن انقلابیون را دارد،طرح گفت‌و گوها را فرار رو به جلوی آل خلیفه برای نجات از خشم مردم معترض دانست.
هدف آل‌خلیفه از طرح گفت‌و گو در تنگنا قراردادن مخالفان است عضو فراکسیون روحانیون مجلس،با بیان اینکه دیکتاتور منامه قصد در تنگنا قراردادن انقلابیون را دارد،طرح گفت‌و گوها را فرار رو به جلوی آل خلیفه برای نجات از خشم مردم معترض دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/3348.jpg هدف,آل‌خلیفه,از,طرح,گفت‌و,گو,در,تنگنا,قراردادن,مخالفان,است Icana

علی اکبر ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دعوت رژیم آل خلیفه از معترضین برای گفت‌وگوهای آشتی ملی، اظهار داشت: آل خلیفه هرگاه پایه‌های حکومت خود را لرزان تر از گذشته حس کرد سعی داشت با فرافکنی و وعده‌های دروغ، انقلابیون را برای مدتی از خواسته‌های خود دور نگه دارد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آل خلیفه از یک سو بحث از گفت‌و گو را به میان می آورد و از سوی دیگر بر دامنه سرکوب‌ها می افزاید، تصریح کرد: هم زمان با بحث گفت‌وگوها نیروهای امنیتی آل خلیفه با حمله به مناطق شیعه نشین بحرین تعدادی از جوانان این کشور را به شهادت رساندند که این  وضعیت خلاف وعده‌های آل خلیفه را ثابت می کند.

وی با تاکید براینکه طرح گفت‌و گوها فرار رو به جلوی آل خلیفه برای نجات از خشم مردم معترض است، ادامه داد: ملت بحرین با الهام از بیداری اسلامی که در منطقه شکل گرفته اکنون به دنبال احقاق حقوقی هستند که سال‌های متمادی توسط حاکمان دست نشانده غرب در منامنه پایمال شده است.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم، تصریح کرد: رژیم حاکم در بحرین با پیش کشیدن بحث گفت‌وگو با مخالفین تنها با به راه انداختن نمایشی ساختگی سعی دارد بر موج خواسته‌های به حق مردم بحرین تاثیرگذار باشد و آنها را وادار به عقب‌نشینی کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه حاکمان بحرین قصد دارند با طرح گفت‌وگوها انقلابیون را در تنگنا قرار دهند، خاطرنشان کرد: تعیین مدت زمان کوتاه برای ایجاد زمینه‌های گفت وگو شیوه‌ای است که آل خلیفه برای در تنگنا گذاشتن انقلابیون در پیش گرفته است.

در سال گذشته رژیم آل خلیفه مخالفین را دعوت به گفت‌وگو‌ها برای برقراری آشتی ملی کرده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet