پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/14 09:22:00
سرویس بین الملل
منادی‌سفیدان:

ملت‌های مسلمان از کمک به فلسطینیان دریغ نکنند

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه ملت‌های مسلمان با در نظرگرفتن ظلم‌هایی که اسرائیل در حق فلسطینیان انجام داده باید در راستای بازگرداندان اراضی قدس تلاش کنند، گفت: بازداشت فلسطینیان و شکنجه در زندان‌های فراقانونی این رژیم جعلی به حدی است که گروه‌های فلسطینی را در آستانه آغاز انتفاضه سوم قرار داده است.
ملت‌های مسلمان از کمک به فلسطینیان دریغ نکنند عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه ملت‌های مسلمان با در نظرگرفتن ظلم‌هایی که اسرائیل در حق فلسطینیان انجام داده باید در راستای بازگرداندان اراضی قدس تلاش کنند، گفت: بازداشت فلسطینیان و شکنجه در زندان‌های فراقانونی این رژیم جعلی به حدی است که گروه‌های فلسطینی را در آستانه آغاز انتفاضه سوم قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/23431.jpg ملت‌های,مسلمان,از,کمک,به,فلسطینیان,دریغ,نکنند Icana

علیرضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نقض حقوق فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: رژیم اشغال گر قدس طی 60 سال  و جود نامشروع خود بارها حقوق فلسطینیان را نقض کرده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلام با بیان اینکه سازمان‌های مدافع حقوق بشری چشمان خود را به روی جنایت‌های رژیم صهیونیستی بسته اند، تصریح کرد: لابی صهیونیسم با تاثیرگذاری در تصمیم گیری‌هایی که  نهاد های حقوق بشری بر ضد اسرائیل دارند مانع از تحت فشار گذاشتن این رژیم جعلی می شوند.

 وی با تاکید براینکه نقض حقوق فلسطینیان از سوی اسرائیل به حدی پیش رفته است که احتمال وقوع انتفاضه سوم را در میان گروه‌های فلسطینی قوت بخشیده است، ادامه داد: بازداشت فلسطینیان و شکنجه در زندان های فراقانونی این رژیم جعلی به حدی است که گروه‌های فلسطینی را در آستانه آغاز انتفاضه سوم قرار داده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: با آغازانتفاضه سوم سردمداران رژیم صهیونیستی باید مطمئن باشند که دیگر آثاری ازرژیم جعلی به نام اسرائیل بر روی نقشه‌های دروغین ساخت غرب باقی نخواهد ماند.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه ملت‌های مسلمان باید برای کمک به فلسطینیان از هیچ کوششی دریغ نکنند، خاطرنشان کرد: آزادی قدس شریف مصادف خواهد بود با نابودی رژیم نامنحوس صهیونیستی که ملت‌های مسلمان با در نظر گرفتن ظلم‌های که اسرائیل غاصب در حق فلسطینیان انجام داده در راستای بازگرداندان اراضی قدس به ملت فلسطینین از هیچ کمکی دریغ نکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet