پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/22 09:37:32
سرویس بین الملل
رجایی مطرح‌کرد:

شیعه‌کشی با دلارهای ‌سعودی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس،کشتار شیعیان پاکستان را از اهداف وهابیت و سلفی‌ها دانست و گفت: استکبار همه تلاش خود را معطوف به سرکوب جریان شیعی در منطقه خاورمیانه کرده است.
شیعه‌کشی با دلارهای ‌سعودی عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس،کشتار شیعیان پاکستان را از اهداف وهابیت و سلفی‌ها دانست و گفت: استکبار همه تلاش خود را معطوف به سرکوب جریان شیعی در منطقه خاورمیانه کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/22684.jpg شیعه‌کشی,با,دلارهای,‌سعودی Icana

عباس رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به راه افتادن موج جدیدی از کشتار شیعیان در پاکستان، توضیح داد: استکبار همه تلاش خود را معطوف به این امر کرده تا جریان شیعی را در منطقه خاورمیانه سرکوب کند در حالی که تفکر شیعی حد و مرز نمی‌شناسد؛ چرا که یک اندیشه انقلابی فراگیر است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شیعیان در راس هرم انقلابی ضد ظلم و استکبار هستند، تصریح کرد: غرب سعی کرد تا با ایجاد فرقه ضاله بهایت به گمان خودش یک روایت جعلی از تشیع را بسازد، روایتی که مطلوب منافع و اندیشه‌های غربی باشد ولی اندیشه شیعه به دلیل ریشه‌های عمیق فکری و اعتقادی هیچ گاه ازاندیشه‌های ناب فاصله نخواهد گرفت.

رئیس کمیسون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، افزود: در چند دهه اخیر با روی کار آمدن رژیم آل سعود ایدئولوژی وهابیت پا به میدان گذاشت و با بهره گیری از بیت‌المال و دلارهای نفتی این کشور، بشدت در منطقه نفوذ کرد، این ایدئولوژی همواره ژست مذهبی به خود گرفته ولی امروز بر همگان آشکار گشته که صرفاً یک ابزار غربی برای اختلاف میان مسلمین است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: وهابیت در جهان اسلام از بدو آغاز با هدف نشان دادن یک چهره مخدوش از اسلام آغاز به کار کرد و شیعیان را به عنوان هدف عمده تجاوزات خود در نظر گرفت چرا که شیعیان با اتصال به اندیشه‌های انقلابی جمهوری اسلامی ایران می‌توانست تهدید عمده برای حفظ منافع غرب شود.  

در یک سال اخیر با به راه افتادن موج جدید از شیعه‌کشی چندین تن از شیعیان این کشور به شهادت رسیدند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet