پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/07 11:25:38
سرویس فرهنگی
محمدی:

قزوین جاذبه‌های گردشگری بسیار برای مسافران نوروزی دارد

نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مکان‌های تاریخی قزوین جاذبه های بسیاری برای گردشگران نوروزی داردگفت: برج باراجین، برج کوچک و بزرگ شمیران، برج های ۲ گانه ی خرقاناز نمونه‌های گردشگری است که می‌تواند میزبان مناسبی برای گردشگران در ایام تعطیلات نوروزی باشد.
قزوین جاذبه‌های گردشگری بسیار برای مسافران نوروزی دارد نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مکان‌های تاریخی قزوین جاذبه های بسیاری برای گردشگران نوروزی داردگفت: برج باراجین، برج کوچک و بزرگ شمیران، برج های ۲ گانه ی خرقاناز نمونه‌های گردشگری است که می‌تواند میزبان مناسبی برای گردشگران در ایام تعطیلات نوروزی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/21176.jpg قزوین,جاذبه‌های,گردشگری,بسیار,برای,مسافران,نوروزی,دارد Icana

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آثارتاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان قزوین، اظهار داشت: قزوین با دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان می‌تواند منطقه‌ای مناسب برای مسافران نوروزی باشد.

نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مکان‌های تاریخی قزوین مکان بکری برای گردشگران نوروزی خواهد بود، تصریح کرد: برج باراجین، برج کوچک و بزرگ شمیران، برج های ۲ گانه ی خرقاناز نمونه‌های گردشگری است که می‌تواند میزبان مناسبی برای گردشگران در ایام تعطیلات نوروزی باشد.

وی به مناطق گردشگری استان قزوین اشاره کرد و گفت: گراند هتل از آثار اواخر قاجاریه وقدیمی ترین هتل ایران،دروازه درب کوشک ( جوسق قدیم ) در انتهای خیابان نادری، دروازه تهران و از آثار دوره قاجاریه از جمله آثاری است که هر گردشگری با دیدن این آثار به قدمت تاریخی این استان می تواند پی ببرد.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه در استان قزوین گرمابه‌های تاریخی نیز وجود دارد که علاقمندان به صنعت گردشگری می‌توانند ازآنها بازدید کنند، افزود: گرمابه ی قجر، گرمابه ی سردار از نمونه‌های تاریخی است که به هموطنان عزیز توصیه می‌شود در ایام تعطیلات نوروزی از این مکان‌ها بازدید کنند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینکه استان قزوین مراکز دیدنی و تفریحی بی‌شماری دارد که در ایام نوروز می‌تواند پذیرای هموطنان باشد، خاطرنشان کرد: بازارسرای سعدالسلطنه،سرای وزیرو کلیساهای کانتور(برج ناقوس)، کلیسای رفیع از مراکز دیدنی استان قزوین است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet