خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/04 14:03:00
سرویس بین الملل
آقا‌محمدی:

غرب در انحراف نهضت بیداری اسلامی ناکام مانده است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به گسترش موج بیداری اسلامی به سراسر منطقه، گفت:‌ غرب قصد به انحراف کشاندن نهضت بیداری اسلامی را دارد.
غرب در انحراف نهضت بیداری اسلامی ناکام مانده است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به گسترش موج بیداری اسلامی به سراسر منطقه، گفت:‌ غرب قصد به انحراف کشاندن نهضت بیداری اسلامی را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/31415.jpg غرب,در,انحراف,نهضت,بیداری,اسلامی,ناکام,مانده,است Icana

ابراهیم آقا‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به موج رو به گسترش بیداری اسلامی در منطقه آسیا و آفریقا، توضیح داد: با به راه افتادن نهضت بیداری اسلامی غرب منافع خود را به شدت در منطقه در خطر می‌دید و تمام سعی خود را در عقیم ماندن این فرایند صرف کرد ولی نتوانست مانع از نیل ملت‌های مسلمان به اراده خود مبنی بر ساقط کردن حکومت‌های غیر اسلامی و غرب‌گرا در منطقه شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب قصد به انحراف کشاندن نهضت بیداری اسلامی را دارد، تصریح کرد: غربی‌ها زمانی که متوجه شدند قادر به توقف فرآیند رو به صعود بیداری اسلامی در خاورمیانه نیستند تصمیم گرفتند تا این نهضت را به انحراف بکشانند و از مسیر درست خود که همانا مقابله با استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی بود باز بدارند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: غرب برای به انحراف کشاندن نهضت بیداری اسلامی مدل‌های جعلی، ساختگی و غربی از بیداری اسلامی را ارائه کرد و به جای نام بیداری اسلامی به این نهضت نام بهارعربی را گذاشت.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اینکه نسخه‌های جعلی غرب برای بیداری اسلامی جذابیتی برای ملت‌های مسلمان ندارد، گفت: مسلمانان منطقه به حدی از آگاهی سیاسی رسیده اند که دیگر فریب نیرنگ‌بازی‌های غرب را نخواهند خورد و در مسیر خود پا برجا و محکم ایستاده اند تا جایی که انقلاب‌های مردمی و اسلامی خود را به سرانجام رسانده و ثمره آن را ببینند./

پایان پیام

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet