پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 11:03:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوباوه:

ساخت "پروژه لاله" صد در صد سیاسی است

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر مخالفت کمیسیون فرهنگی مجلس با ساخت پروژه سینمایی لاله، هدف از ساخت آن را "صد در صد" سیاسی دانست.
ساخت "پروژه لاله" صد در صد سیاسی است نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر مخالفت کمیسیون فرهنگی مجلس با ساخت پروژه سینمایی لاله، هدف از ساخت آن را "صد در صد" سیاسی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/27288.jpg ساخت,"پروژه,لاله",صد,در,صد,سیاسی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس در تشریح آخرین وضعیت پیگیری پروژه لاله در کمیسیون فرهنگی بهارستان به باشگاه خبرنگاران گفت:اعضای این کمیسیون موضوع ساخت فیلم لاله را پیگیری و در خصوص آن از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سوال کردند که قرار است سیدمحمد حسینی با حضور در کمیسیون پاسخگوی نمایندگان باشد.
وی در ادامه افزود: کمیسیون فرهنگی مجلس نظر مساعدی درباره این فیلم و سازندگان آن ندارد.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: ساخت پروژه لاله صد در صد سیاسی است چرا که تفکرات فمینیستی در این پروژه موج می‌زند.
نوباوه همچنین تصریح کرد: این فیلم بهانه‌ای سیاسی برای جمع‌آوری آرای قشر خاکستری جامعه به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیارد تومان برای ساخت پروژه لاله هزینه شده است،  تاکید کرد: کمیسیون فرهنگی قطعا جلوی ساخت این پروژه را خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet