پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 11:08:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر خبر داد:

درخواست بخش خصوصی از رهبر انقلاب برای تکرار شعار سال 91 در سال آینده

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از درخواست فعالان اقتصادی از رهبر انقلاب برای تکرار شعار سال ۹۱ در سال آینده به دلیل عدم توفیق در مسائل اقتصادی در سال جاری خبر داد.
درخواست بخش خصوصی از رهبر انقلاب برای تکرار شعار سال 91 در سال آینده نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از درخواست فعالان اقتصادی از رهبر انقلاب برای تکرار شعار سال 91 در سال آینده به دلیل عدم توفیق در مسائل اقتصادی در سال جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1840.jpg درخواست,بخش,خصوصی,از,رهبر,انقلاب,برای,تکرار,شعار,سال,91,در,سال,آینده Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا باهنر به مهر گفت:در سال 91 اتفاقات زیادی در مسائل اقتصادی کشور رخ داد که متاسفانه اثرات منفی به همراه داشت.

وی گفت:در مجموع در سال 91 توفیقی در شعار سال تولید ملی و استفاده از کار و سرمایه ایرانی نداشتیم، به همین دلیل برخی از فعالان اقتصادی از جمله اتاق بازرگانی و صنایع و معادن رسما از مقام معظم رهبری درخواست کردند این شعار برای سال 92 تکرار شود تا سیاست های مد نظر را دنبال کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته حضرت آقا 4 سال اخیر عموما شعارهای اقتصادی برای سالها انتخاب کردند و امسال هم باید منتظر بمانیم و ببینیم سال آینده چه نامگذاری خواهد شد.

باهنر گفت: باید با دنبال کردن سیاست های اقتصادی مناسب سرمایه گذاری ها را بهبود ببخشیم.

وی درباره اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها نیز گفت: تا مرحله اول هدفمندی را آسیب شناسی نکنیم، مجلس به اجرای مرحله دوم هدفمندی رای نمی دهد و باید در این زمینه در بررسی بودجه 92 با احتیاط عمل کنیم./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet