پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 11:24:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدهادی حسینی:

«مهر ماندگار» مهمترین دلیل ناکامی دولت است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در سال ۹۱ واقعا دچار چالش جدی بودیم و حوزه صنعت نفت ، ارز و درآمدها مشکلات جدی داشتیم و انشالا در سال آتی به گونه ای بشود تا مشکلات ایجاد شده امسال را کم کرد.
«مهر ماندگار» مهمترین دلیل ناکامی دولت است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در سال 91 واقعا دچار چالش جدی بودیم و حوزه صنعت نفت ، ارز و درآمدها مشکلات جدی داشتیم و انشالا در سال آتی به گونه ای بشود تا مشکلات ایجاد شده امسال را کم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21320.jpg «مهر,ماندگار»,مهمترین,دلیل,ناکامی,دولت,است Icana

سیدهادی حسینی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، گفت: "مهر ماندگار" بخشی از مصوبات است و خود وجود پروژه های "مهر ماندگار "این مفهوم را دارد که مصوبات دولت محقق نشده است و طرح های مهر ماندگار را برای تحقق بخشی از مصوبات برچین شده سفرها ایجاد کرده اند و بسیاری از مصوبات دولت هنوز هم محقق نشده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: تنها بخشی از مصوبات عمدتا کوچک مصوب شده،اجرایی شده است و پروژه های بزرگ ، آنهم به صورت گلچین قرار است تا در طرح مهر ماندگار اجرایی می شود و به همین دلیل «مهر ماندگار» مهمترین دلیل ناکامی دولت است.
نماینده مردم قائمشهر، جویبار ، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سال 91 واقعا دچار چالش جدی بودیم و حوزه صنعت نفت ، ارز و درآمدها مشکلات جدی داشتیم و انشالا در سال آتی به گونه ای بشود تا مشکلات ایجاد شده امسال را کم کرد.
وی در خاتمه گفت: دولت دهم به پایان خود نزدیک شده ؛درعملکرد دولت تلاش هایی راهم  داشته ایم ،اما اشکالاتی جدی نیز وجود دارد و در حوزه های مختلف خصوصا به کارگیری مدیران کارآمد و مشکلات حوزه برنامه ریزی بیشتر از سایر جنبه ها به چشم می خورد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet