پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 12:36:18
سرویس اقتصادی
دامادی :وزیر راه و شهرسازی هشدارندهد عمل‌کند

هشدارنیکزاد به اخلالگران قیمت مسکن را افزایش می دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس هشدار وزیر راه و شهرسازی به اخلالگران بازار مسکن را موجب افزایش قیمت مسکن دانست و گفت: فضای دلالی موجود در بازار مسکن مساله ای نیست که با هشدار مسئولان رفع شودو چه بسا این قبیل هشدارها تنش را در بازار نیز افزایش می دهد.
هشدارنیکزاد به اخلالگران قیمت مسکن را افزایش می دهد عضو کمیسیون عمران مجلس هشدار وزیر راه و شهرسازی به اخلالگران بازار مسکن را موجب افزایش قیمت مسکن دانست و گفت: فضای دلالی موجود در بازار مسکن مساله ای نیست که با هشدار مسئولان رفع شودو چه بسا این قبیل هشدارها تنش را در بازار نیز افزایش می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/19618.jpg هشدارنیکزاد,به,اخلالگران,قیمت,مسکن,را,افزایش,می,دهد Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به هشدار وزیر راه و شهرسازی به سودجویان و اخلالگران بازار مسکن اظهار داشت: هشدار علی نیکزاد به دلالان و اخلالگران بازار مسکن مانند هشدار رییس کل بانک مرکزی به اخلالگران بازار ارز است که به جای کنترل قیمت دلار موجب افزایش دو برابری آن شد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معمولا هشدارهای مسئولان شوک معکوسی را به بازار وارد می کند، تصریح کرد:فضای دلالی موجود در بازار مسکن مساله ای نیست که با هشدار مسئولان رفع شود و چه بسا این قبیل هشدارها تنش را در بازار نیز افزایش می دهد.

وی با تاکید بر اینکه برای برخورد با دلالان و اخلالگران بازار مسکن باید با تدبیر عمل کرد، گفت: بهتر است مسئولان وزارت راه و شهرسازی ریشه های دلالی و اخلالگری در بازار مسکن را پیدا کنند و برای مقابله با آن برنامه درستی تدوین کنند زیرا هیچ گاه نمی توان با هشدار و سخنرانی به نتیجه لازم رسید.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به اینکه وجود پدیده دلالی و اخلالگری در بازار مسکن اجتناب ناپذیر است، افزود: وجود پدیده دلالی و اخلالگری مربوط به کم کاری یا ضعف مسئولان نمی تواند باشد اما اگر این پدیده خیلی پررنگ شود، به ضعف مسئولان و مدیران و سیاستگذاری های آنان مربوط می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در مورد فعالیت های اقتصادی باید برنامه ها به جای مسئولان حرف بزنند، گفت: برای تنظیم بازار مسکن مسئولان باید با اتکا به برنامه های مدون و صحیح حرف های خود را مطرح کنند./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet