پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 11:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

امپریالیسم برای نیل به منافع خود میان مسلمین تفرقه می‌اندازد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سلسله انفجارهای اخیر در پاکستان که تعدادی از مسلمانان شیعه و سنی را در این کشور به شهادت رساند، گفت: امپریالیسم قصد دارد برای نیل به منافع خود میان مسلمین تفرقه بیندازد.
امپریالیسم برای نیل به منافع خود میان مسلمین تفرقه می‌اندازد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سلسله انفجارهای اخیر در پاکستان که تعدادی از مسلمانان شیعه و سنی را در این کشور به شهادت رساند، گفت: امپریالیسم قصد دارد برای نیل به منافع خود میان مسلمین تفرقه بیندازد. https://cdn.icana.ir/d/019/34031.jpg امپریالیسم,برای,نیل,به,منافع,خود,میان,مسلمین,تفرقه,می‌اندازد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به انفجار بمب در یکی از مساجد اهل سنت در پیشاور پاکستان،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:اساساً هرج و مرج و ناآرامی‌ها در سراسر جهان و به خصوص در کشورهای اسلامی از جانب امپریالیسم اداره می‌شود چرا که غرب هنوز هم از سیاست کهنه تفرقه بینداز و حکومت کن پیروی می‌کند.

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امپریالیسم برای نیل به منافع خود میان مسلمین تفرقه می‌اندازد چرا که وحدت میان مسلمین را مانعی در راه اهداف استکباری خود قلمداد کرده و با ساخت و پردازش آئین‌های ساختگی همچون وهابیت قصد ایجاد تنش و تشنج میان مسلمانان را دارد.

ندیمی با اشاره به موج شیعه کشی در پاکستان، افزود: امپریالیسم از روش فرافکنی برای نزاع در میان ملت‌های مسلمان استفاده می‌کند به این معنا که ابتدا شیعیان را مورد تجاوز و تعدی قرار داده و بعد از آن اهل سنت را هدف عملیات‌های انتحاری و خرابکارانه قرار می‌دهد از این رو پیروان هر دو مذهب را به یکدیگر بی اعتماد کرده و فضا را برای ایجاد یک نزاع مذهبی فراهم می‌کند.

عضو کمیسیون اقصادی مجلس، گفت: مسلمانان در چنین فضای باید آرامش خود را حفظ کرده و با هوشیاری پی به اهداف شوم غرب ببرند و با اتحاد و همدلی میان خود کشورهای مستکبر را در راه نیل به اهدافشان ناکام گذراند.

در پی انفجار یک بمب در یک مسجد سنی در شهر پیشاور در شمال غربی پاکستان 5 نفر کشته و 38 نفر زخمی شدند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet