پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 11:56:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری آرانی:

اظهارات اولاند در راستای حمایت از رژیم صهیونیستی و ایرانی‌هراسی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات اخیر رئیس‌جمهور فرانسه درباره فعالیت هسته‌ای ایران را در راستای جنگ روانی، حمایت از رژیم صهیونیستی و ایران‌هراسی دانست.
اظهارات اولاند در راستای حمایت از رژیم صهیونیستی و ایرانی‌هراسی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات اخیر رئیس‌جمهور فرانسه درباره فعالیت هسته‌ای ایران را در راستای جنگ روانی، حمایت از رژیم صهیونیستی و ایران‌هراسی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/25976.jpg اظهارات,اولاند,در,راستای,حمایت,از,رژیم,صهیونیستی,و,ایرانی‌هراسی,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عباسعلی منصوری‌آرانی نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس در واکنش به اظهارات اخیر "فرانسوا اولاند" رئیس‌جمهور فرانسه مبنی بر اینکه "جامعه جهانی باید از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی جلوگیری کند"، به باشگاه خبرنگاران گفت:استکبار جهانی پیش از هرگونه مذاکره‌ای سعی می‌کند با یک جنگ روانی مواضع تیم مذاکره‌‌کننده ایرانی را تضعیف کند که البته تا کنون موفق به این کار نشده است.
وی در ادامه افزود: تیم مذاکره‌کننده ایران همواره از حمایت‌های مجلس شورای اسلامی، دولت و مردم ایران برخوردار بوده و لذا خواستار برگزاری مذاکرات در چارچوبی هوشمندانه بوده‌ است.
نماینده کاشان، آران و بیدگل تصریح کرد: آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی همواره در تلاشند تا با تحت‌الشعاع قرار دادن مذاکرات ایران و 1+5 موفقیت‌های مذاکرات پیشین را خنثی و در این جریان اعمال نفوذ کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در پایان تصریح کرد: اظهارات اخیر رئیس‌جمهور فرانسه تنها در راستای ایجاد جنگ روانی، حمایت از رژیم صهیونیستی، اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی در جهان مطرح شده است. 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet