پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 12:35:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

جریان انحرافی از شعار ولایت مداری در آستانه انتخابات سوء‌استفاده خواهد کرد

عضو کمسیون امنیت ملی تاکید کرد که جریان انحرافی قصد سوء استفاده از شعار ولایتمداری را در آستانه انتخابات سال آینده دارد.
جریان انحرافی از شعار ولایت مداری در آستانه انتخابات سوء‌استفاده خواهد کرد عضو کمسیون امنیت ملی تاکید کرد که جریان انحرافی قصد سوء استفاده از شعار ولایتمداری را در آستانه انتخابات سال آینده دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/24587.jpg جریان,انحرافی,از,شعار,ولایت,مداری,در,آستانه,انتخابات,سوء‌استفاده,خواهد,کرد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره سخنان محسنی اژه ای دادستان کل کشور و سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مورد فتنه 92 به مهر گفت: بالاخره بزرگانی چون سرلشکر فیروزآبادی و دادستان کل کشور وضعیت آینده را در مورد کسانی که می‌خواهند از ولایت سواستفاده کنند دقیق روشن کرده‌اند.
کوثری به دلیل تمایل جریان انحرافی برای استفاده از شعار ولایت مداری اشاره کرد و گفت:جریان انحرافی می‌دانند مردم به این موضوع حساس هستند و از شدت ولایت مداری مردم آگاهی دارند لذا می‌خواهند از ولایت مداری مردم سوء استفاده کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: کسی که دم از امام زمان(عج) می‌زند با عوامل بیگانه چه کار دارد؟ نشست و بر خواست با عوامل بیگانه برای چیست؟ رهبری، بیداری اسلامی را مطرح می‌کنند آنگاه آنها دم از بیداری انسانی می‌زنند این یعنی انحراف.
وی تصریح کرد:باید تامل کنیم و ببینیم آنها در آینده چکار می‌کنند البته هوشیاری و بصیرت مردم باعث خواهد انحراف را به خوبی تشخیص دهند.

لازم به ذکر است؛سرلشکر حسن فیروزآبادی گفته است: فتنه‌گران انتخابات 92 با پرچم دفاع از ولایت، امام زمان(عج) و عدالت می‌آیند.همچنین دادستان کل کشور نیز گفته بود  فتنه گران اینباربا شعار مردم فریبانه مانند عدالت و حمایت از پا برهنه‌ها به صحنه می‌آیند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet