پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 13:15:27
سرویس اقتصادی
در جلسه صبح امروز کمیسیون کشاورزی مجلس صورت گرفت؛

اعتبارات تخصیص یافته به بخش کشاورزی در لایحه بودجه بررسی شد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ مربوط به بخش کشاورزی گفت: در جلسه امروز صبح کمیسیون اعتبارات تخصیص یافته به بخش نیرو در لایحه بودجه بررسی شد.
اعتبارات تخصیص یافته به بخش کشاورزی در لایحه بودجه بررسی شد سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ مربوط به بخش کشاورزی گفت: در جلسه امروز صبح کمیسیون اعتبارات تخصیص یافته به بخش نیرو در لایحه بودجه بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10789.jpg اعتبارات,تخصیص,یافته,به,بخش,کشاورزی,در,لایحه,بودجه,بررسی,شد Icana

عباس پاپی‌زاده‌بالنگان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بررسی لایحه بودجه در بخش‌های مرتبط با کشاورزی موضوع مورد بحث امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی است افزود: اعتبارت تخصیص‌ یافته به بخش نیرو و سایر بخش‌ها بررسی شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با یادآوری موضوعات مورد بحث در کمیسیون فوق تصریح کرد: مسائل مربوط به هوا‌شناسی و خشک‌سالی نیز در این کمیسیون بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ مربوط به بخش کشاورزی گفت: در جلسه امروز صبح (دوشنبه) کمیسیون اعتبارات تخصیص یافته به بخش نیرو در لایحه بودجه بررسی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet