پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 13:37:57
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز صبح کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس انجام شد؛

گزارش برخی سازمان ها از عملکرد خود در سال 91

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم در جلسه امروز صبح کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبر دادو گفت: برخی از سازمان‌ها گزارشی از عملکرد خود را در سال ۹۱ و پیشنهادات خود را برای سال آتی در کمیسیون ارائه کردند.
گزارش برخی سازمان ها از عملکرد خود در سال 91 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم در جلسه امروز صبح کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبر دادو گفت: برخی از سازمان‌ها گزارشی از عملکرد خود را در سال 91 و پیشنهادات خود را برای سال آتی در کمیسیون ارائه کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/10713.jpg گزارش,برخی,سازمان,ها,از,عملکرد,خود,در,سال,91 Icana

اسماعیل جلیلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه برخی از سازمان‌ها گزارشی از عملکرد خود را در سال 91 و پیشنهادات خود را برای سال آتی در کمیسیون ارائه کردند گفت: سازمان‌های گمرک، امور مالیاتی، معاونت نظارت راهبردی و سازمان خصوصی‌سازی از جمله ارائه دهنده‌گان گزارش‌ها بودند.

نماینده مردم سجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل  در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که بررسی لایحه سه دوازدهم از جمله مباحث اصلی مورد بحث کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات است تصریح کرد: دستگاه‌های تخصصی و اصلی نیز گزارش عملکرد خود را به کمیسیون فوق ارائه می‌دهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم در جلسه صبح امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet