خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 14:47:06
سرویس سیاسی
محبی:

گریه‌های ظاهری رئیس‌جمهور دردی از مردم دوا نمی‌کند

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه ملت ایران هوشیار هستند و به دلیل علاقه به رهبرمعظم انقلاب در صحنه‌های مختلف حضور می‌یابند، گفت: گریه‌های رئیس‌جمهور تأثیری بر مردم نمی‌گذارد.
گریه‌های ظاهری رئیس‌جمهور دردی از مردم دوا نمی‌کند نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه ملت ایران هوشیار هستند و به دلیل علاقه به رهبرمعظم انقلاب در صحنه‌های مختلف حضور می‌یابند، گفت: گریه‌های رئیس‌جمهور تأثیری بر مردم نمی‌گذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/21329.jpg گریه‌های,ظاهری,رئیس‌جمهور,دردی,از,مردم,دوا,نمی‌کند Icana

محمد‌ابراهیم محبی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره اشک‌ریختن‌های رئیس‌جمهور در جلوی دوربین‌های داخلی و خارجی، گفت: این اقدامات تاثیری در نظر مردم ندارد و آنچه در این مورد اهمیت دارد این است که مسوولان باید در نظام مقدس جمهوری اسلامی مطابق با اصول اعتقادی و باورهای مذهبی و ملی رفتار و از فرامین مقام ولایت پیروی کنند.

نماینده مردم سنقر کلیایی در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: مسئولان باید به مردم مناطق محروم کشور خدمت کنند، حتی اگر در این مسیر از ناحیه دشمنان داخلی و خارجی دچار چالش‌های متعددی شوند ولی نباید این وظیفه خود را فراموش کنند.

محبی با بیان اینکه مقام معظم رهبری خط مشی کشور و نظام را تعیین می‌کنند، یادآورشد: بارها ملت ایران ثابت کردند که به دلیل علاقه به رهبر انقلاب اسلامی ایران در صحنه‌های مختلف از جمله راهپیمایی 22 بهمن حضور می‌یابند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس،تصریح کرد: در مورد رفتار انتخاباتی برخی افراد نیز باید بگویم که ملت همیشه در صحنه ایران، هوشیار هستند و با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری نامزد اصح را انتخاب می‌کنند و اگر فردی بخواهد برای تغییر نتیجه انتخابات خارج از مسیری که ولی فقیه تعیین کرده‌اند، حرکت کند از نظر آراء مردمی با اقبال روبرو نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet