پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 14:08:25
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز صبح کمیسیون انرژی مجلس:

میزان ‌درآمد‌های حاصل از فروش نفت بررسی شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جلسه صبح امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: در جلسه صبح امروز کمیسیون انرژی مسائل مربوط به مناطق نفتی ومیزان درآمد‌های حاصل از فروش نفت بررسی شد.
میزان ‌درآمد‌های حاصل از فروش نفت بررسی شد عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جلسه صبح امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: در جلسه صبح امروز کمیسیون انرژی مسائل مربوط به مناطق نفتی ومیزان درآمد‌های حاصل از فروش نفت بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10696.jpg میزان,‌درآمد‌های,حاصل,از,فروش,نفت,بررسی,شد Icana

سید‌سعید حیدری‌طیب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در جلسه صبح امروز کمیسیون انرژی مجلس از میزان درآمد‌های حاصل از فروش نفت مورد بررسی قرار گرفت افزود: میزان درآمد‌های حاصل از فروش نفت به کشور های خارجی و منافع بدست‌ آمده موضوع مورد بحث کمیسیون بود.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درآمد‌هایی که از فروش نفت بدست آمده اما به دلایلی به کشور وارد نشده موضوعی بود که کمیسیون فوق را درگیر کرده بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی مسائل مربوط به مناطق نفتی و درآمد‌های حاصل از فروش نفت بررسی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet