خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 14:08:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر:

سیاست راهبردی ما وحدت یکپارچه است

محمدرضا باهنر از احتمال کاندیداتوری‌اش از جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و در خصوص تعدد کاندیداهای اصولگرا گفت: باید تعداد نامزدهای انتخاباتی اصولگرایان به کمترین میزان برسد.
سیاست راهبردی ما وحدت یکپارچه است محمدرضا باهنر از احتمال کاندیداتوری‌اش از جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و در خصوص تعدد کاندیداهای اصولگرا گفت: باید تعداد نامزدهای انتخاباتی اصولگرایان به کمترین میزان برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/1837.jpg سیاست,راهبردی,ما,وحدت,یکپارچه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درخصوص احتمال کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم به ایسنا گفت: جبهه پیروان سه نفر را در معرض نامزدی انتخابات اعلام کرده است که این سه نفر دکتر متکی، آل‌اسحاق و بنده هستیم البته با این توضیح که اعلام رسمی را به عهده خودمان گذاشته‌اند.

وی افزود: تاکنون آقای متکی برای حضور در عرصه رقایت انتخاباتی اعلام رسمی کرده‌اند بنده نیز در حال رایزنی با دوستان هستم که ان‌شاالله تا قبل از پایان سال تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد البته فشارها و اصرارها دوستان برای حضور در عرصه انتخابات زیاد است ولی باز هم موضوع را دنبال می‌کنم و ان‌شاءالله به زودی تصمیم نهایی را اعلام کنم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص تعدد کاندیداهای اصولگرا برای حضور در عرصه رقابت انتخاباتی گفت: سیاست راهبردی ما وحدت یکپارچه است. تعداد افراد مطرح در انتخابات زیاد است اما بلوک‌ها و مجموعه‌های ائتلاف محدود است به طوری که ما یک ائتلاف بسته2+1 و یک ائتلاف باز جبهه پیروان خط امام و رهبری به اضافه آقای پور محمدی و هر فرد دیگر علاقه‌مند به عضویت در این ائتلاف داریم.

باهنر ادامه داد: از طرف دیگر یک سری نیروها همچون آقای رضایی اعلام کرده است که در ائتلاف‌ها عضویت پیدا نمی‌کند از این رو باید تلاش بر این باشد تا این مجموعه‌ها و ائتلاف‌ها به وحدت و تفاهم برسند.

وی با تاکید بر اینکه باید تلاش برای دستیابی اصولگرایان به وحدت و رسیدن به اجماعی واحد باشد، در عین حال گفت: البته این امر به معنای رسیدن به یک گزینه نهایی و واحد نیست چون به اعتقاد ما به مصلحت نیست که در انتخابات آینده به یک نفر برسیم ولی معتقدیم که تعدد کاندیداها نیز قابل قبول نیست و باید تعداد کاندیداهای اصولگرا به حداقل و کمترین میزان برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet