پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/16 11:30:00
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور با اشاره به توان دفاعی جمهوری اسلامی مطرح کرد:

ایران کشوری قابل اتکا برای همسایگان

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به رزمایش‌های نظامی ایران، گفت: اولین پیام این رزمایش‌ها به کشورهای همسایه، قدرتمند و قابل اتکا بودن ایران اسلامی است.
ایران کشوری قابل اتکا برای همسایگان نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به رزمایش‌های نظامی ایران، گفت: اولین پیام این رزمایش‌ها به کشورهای همسایه، قدرتمند و قابل اتکا بودن ایران اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/20198.jpg ایران,کشوری,قابل,اتکا,برای,همسایگان Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به رزمایش‌های نظامی اخیر ایران، گفت: رزمایش‌هایی که در سطح جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است، تقویم مشخص از پیش تعیین شده ای دارد که به وسیله آن قابلیت های سلاح ها و تاکیتیک های جدید نیروهای نظامی ایران به نمایش گذاشته می شود.

نماینده مردم اردبیل، سرعین و نمین با اشاره به پیام این رزمایش به کشورهای غربی ادامه داد: اولین پیام این رزمایش‌ها به کشورهای همسایه، قدرتمند و قابل اتکا بودن ایران اسلامی است؛ بدین معنا که این کشورها می توانند برای تامین امنیت خود به ایران متکی بوده و نیازی به حضور کشورهای بیگانه نیست.

وی با بیان اینکه برگزاری این رزمایش ها موجب تامین امنیت منطقه می شود ادامه داد: برخورد مقتدرانه  نیروی دریایی ایران با مزدوران دریایی و نجات کشتی چینی و آمریکایی خود نشاندهنده تاثیر این رزمایش ها بر تامین امنیت منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به عکس العمل های رسانه های بیگانه نسبت به این رزمایش ها تاکید کرد: بطور طبیعی کشورهای غربی از این موفقیت ها ناراحت خواهند بود البته ایران هم نسبت به ناراحت شدن آنها بی میل نیست.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در هر صورت کشورهای غربی باید به این باور برسند که بدون شک جمهوری اسلامی ایران، قدرت اول نظامی خاور میانه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet