پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/01 10:23:32
سرویس فرهنگی
زمانیان‌دهکردی تاکید کرد:

بخش سامان؛ بهشت گردشگری شهرکرد

نماینده مردم شهرکرد در مجلس، با یادآوری ظرفیت‌های گردشگری شهرستان شهرکرد در بخش‌های سامان، بن، لاران و حاشیه زاینده‌رود، گفت:‌ زیرساخت‌های منطقه در گذشته بسیار ضعیف بوده، اما خوشبختانه هم‌اکنون وضعیت امکانات بسیار بهبود یافته است.
بخش سامان؛ بهشت گردشگری شهرکرد نماینده مردم شهرکرد در مجلس، با یادآوری ظرفیت‌های گردشگری شهرستان شهرکرد در بخش‌های سامان، بن، لاران و حاشیه زاینده‌رود، گفت:‌ زیرساخت‌های منطقه در گذشته بسیار ضعیف بوده، اما خوشبختانه هم‌اکنون وضعیت امکانات بسیار بهبود یافته است. https://cdn.icana.ir/d/019/17323.jpg بخش,سامان؛,بهشت,گردشگری,شهرکرد Icana

سیدسعید زمانیان‌دهکردی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری ظرفیت‌های گردشگری شهرستان شهرکرد در بخش‌های سامان، بن، لاران و حاشیه زاینده‌رود، گفت:‌ خوشبختانه این مناطق به‌علت وجود ظرفیت‌های طبیعی مورد استقبال مردم و گردشگران قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قلعه امیرمفخم بختیاری، پل زمانخان، مسجد اتابکان، منطقه حفاظت شده تنگ صیاد، غار سراب و آبشار آتشگاه بخشی از مناطق گردشگری شهرستان شهرکرد است.

وی با تأکید بر برنامه‌ریزی مسئولان استان چهارمحال و بختیاری برای پذیرایی از گردشگران نوروزی، افزود:‌ هر سال تمامی امکانات استان به‌ویژه امکانات ادارات و سازمان‌ها برای اسکان گردشگران در نظر گرفته می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه میزان بارش باران در استان چهارمحال و بختیاری در قیاس با سال گذشته بسیار مطلوب بوده است، یادآور شد: این موضوع موجب شاداب شدن استان و بهبود وضعیت محیط‌زیست منطقه شده است.

زمانیان‌دهکردی با یادآوری نقش زیرساخت‌ها و امکانات برای جذب گردشگران به استان چهارمحال و بختیاری، افزود: زیرساخت‌های استان در گذشته بسیار ضعیف بوده، اما خوشبختانه هم‌اکنون وضعیت امکانات بسیار بهبود یافته است.

وی نقش تبلیغات و رسانه‌ها را در بهبود وضعیت گردشگری استان چهارمحال وبختیاری بسیار مهم خواند و گفت: به طور حتم تمام رسانه‌ها به‌ویژه رسانه‌های مکتوب باید برای آشنا کردن مردم با مناطق گردشگری کشور تلاش کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد:‌ اگرچه جذب گردشگر در سالهای اخیر رشد داشته اما کافی نیست و باید زیرساخت‌های لازم از قبیل ساخت هتل را فراهم کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه مسئولان استان چهارمحال و بختیاری باید در جهت بهبود وضعیت گردشگری استان تلاش کنند، تصریح کرد: تحقق این موضوع تنها در گرو اختصاص اعتبارات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet