پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 16:52:48
سرویس اقتصادی
درجلسه عصر امروز کمیسیون کشاورزی مجلس صورت گرفت؛

بودجه بخش کشاورزی با حضور مسئولان بررسی شد

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ مربوط به بخش کشاورزی گفت: در جلسه عصر امروزکمیسیون کشاورزی مسئولان اجرایی بخش کشاورزی به بررسی لایحه بودجه و ارائه گزارش از عملکرد‌ها پرداختند.
بودجه بخش کشاورزی با حضور مسئولان بررسی شد عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ مربوط به بخش کشاورزی گفت: در جلسه عصر امروزکمیسیون کشاورزی مسئولان اجرایی بخش کشاورزی به بررسی لایحه بودجه و ارائه گزارش از عملکرد‌ها پرداختند. https://cdn.icana.ir/d/019/10850.jpg بودجه,بخش,کشاورزی,با,حضور,مسئولان,بررسی,شد Icana

محمد تقی توکلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بررسی لایحه بودجه در بخش‌های مرتبط با کشاورزی موضوع مورد بحث امروز عصرکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی است افزود: مسئولان بانک کشاورزی و اداره کل دامپزشکی برای ارائه گزارش از عملکرد خود در سال جاری به کمیسیون فوق آمدند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوعات مورد بحث در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی امروز در شیف عصر بررسی بودجه‌های تعلق گرفته به بانک کشاورزی و اداره دامپزشکی در لایحه بودجه 92 با حضور مسئولان آن بوده است تصریح کرد: متأسفانه بسیاری از ردیف‌های بودجه سازمان‌های مذکور نسبت به سال 91کاهش یافته است.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ مربوط به بخش کشاورزی گفت: در جلسه امروز کمیسیون مسئولان اجرایی بخش کشاورزی  به بررسی لایحه بودجه و ارائه گزارش از عملکرد‌ها پرداختند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet