پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 17:43:12
سرویس اقتصادی
سلطانی:

لایحه بودجه 92 با حضور مسئولان انرژی هسته‌ای بررسی شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش، گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی برخی از مسئولان انرژی هسته‌ای به ارائه گزارشی از عملکرد خود پرداخته و خواهان افزایش اعتبارات شدند.
لایحه بودجه 92 با حضور مسئولان انرژی هسته‌ای بررسی شد عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش، گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی برخی از مسئولان انرژی هسته‌ای به ارائه گزارشی از عملکرد خود پرداخته و خواهان افزایش اعتبارات شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/10696.jpg لایحه,بودجه,92,با,حضور,مسئولان,انرژی,هسته‌ای,بررسی,شد Icana

امیر‌عباس سلطانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه لایحه بودجه ارائه شده از سوی دولت نه از جهت کیفی و نه از جهت کمی مورد قبول نبوده و قابل اجرایی نیست، گفت: لایحه بودجه سال آتی نسبت به سال جاری در بعضی ردیف‌ها کاهش داشته که این با توجه به تورم موجود در جامعه قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: اعتبار تعلق گرفته به برخی ارگان‌ها نسبت به سال 91 در لایحه بودجه 92 تغییری نکرده که این خود نشان از بی‌تدبیری دولت در تدوین لایحه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جلسه امروز (یکشنبه 21 اسفند) این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی برخی از مسئولان انرژی هسته‌ای کشور به ارائه گزارشی از عملکرد پرداخته و خواهان افزایش اعتبارات این بخش شدند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet