پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 17:48:05
سرویس سیاسی
خجسته:

بودجه وزارت کشور و سازمان ثبت احوال‌ فردا نهایی می‌شود

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، با اعلام اینکه بودجه وزارت کشور و سازمان ثبت احوال در جلسه فردا نهایی خواهد شد، خبر داد: بودجه ناجا و شهرداری‌ها نیز فردا بررسی می‌شود.
بودجه وزارت کشور و سازمان ثبت احوال‌ فردا نهایی می‌شود رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، با اعلام اینکه بودجه وزارت کشور و سازمان ثبت احوال در جلسه فردا نهایی خواهد شد، خبر داد: بودجه ناجا و شهرداری‌ها نیز فردا بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/24221.jpg بودجه,وزارت,کشور,و,سازمان,ثبت,احوال‌,فردا,نهایی,می‌شود Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه امروز (دوشنبه 21 اسفند) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: بودجه وزارت کشور و سازمان ثبت احوال امروز در دستور کار کمیسیون قرار داشت و نمایندگان این دو دستگاه نیز در جلسه دیروز، پیشنهادات و نظرات خود را مطرح کردند.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی، افزود: کمیسیون فردا (سه‌شنبه 22 اسفند) پس از نماز صبح،‌ جلسه خواهد داشت و تا قبل از شروع جلسه علنی صحن،‌ بودجه وزارت کشور و سازمان ثبت احوال را نهایی خواهد کرد.

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: فردا عصر، موضوع بررسی بودجه ناجا و شهرداری‌ها نیز در دستور کار کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet