هدر موبایل
1387/10/21 13:01:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی:

صدا و سیما کالاهای بنگاه‌های صهیونیستی را به مردم معرفی نماید

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما باید کالاهایی که سهامداران آنها بنگاه‌های صهیونیستی هستند را به مردم معرفی نماید.

"احمد خیری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: تحریم کالاهایی که سهامداران آنها حامی رژیم صهیونیستی هستند کوچکترین گامی است که جهت مقابله با این رژیم می‌توان برداشت.

نماینده بستان آباد افزود: قطعاً این رژیم که از سوی شرکت‌های اقتصادی بزرگی حمایت می‌شود که چنین جسارت پیدا کرده و فجایعی را در غزه به وجود آورده اگر از طریق اقتصادی حمایت نشود نمی تواند جسارت حمله به مسلمانان را داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به بهانه مبارزه با تروریسم حقوق اولیه مردم مسلمان غزه را رعایت نمی‌کند و در حالی که این رژیم کودکان و زنان بی دفاع را مورد هجوم وحشیانه قرار می‌دهد به هر راه ممکن باید با آن مقابله شود.

وی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از مردم کشورمان کالاهای حامی رژِیم صهیونیستی را نمی‌شناسند و صداوسیما باید در این زمینه اطلاع رسانی نماید و مردم را با کالاهایی که وابسته به این کمپانی ها هستند آشنا کند.

احمد خیری تاکید کرد: قطعاً اگر مردم ایران بدانند که از فروش این محصولات چه سودی به صهیونیستها خواهد رسید قطعاً این کالاها را تحریم خواهند کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت در راستای تحریم کالاهای حامی رژیم صهیونیستی از ورود این کالاها جلوگیری کند و حتی حسابهای بانکی آنها را مسدود کند.

نماینده بستان آباد از کشورهای عربی نیز خواست که ارتباط اقتصادیشان را با رژیم صهیونیستی قطع کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet