پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 18:08:02
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا:

متهمان کهریزک هزینه زیادی بر کشور تحمیل کردند

عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به روند دادرسی پرونده متهمان کهریزک، گفت: سابقه عملکردی دستگاه قضا نشان می‌دهد که به دور از مصلحت‌اندیشی و تأثیرپذیری از جوسازی‌های سیاسی، به این پرونده رسیدگی خواهد شد.
متهمان کهریزک هزینه زیادی بر کشور تحمیل کردند عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به روند دادرسی پرونده متهمان کهریزک، گفت: سابقه عملکردی دستگاه قضا نشان می‌دهد که به دور از مصلحت‌اندیشی و تأثیرپذیری از جوسازی‌های سیاسی، به این پرونده رسیدگی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/7769.jpg متهمان,کهریزک,هزینه,زیادی,بر,کشور,تحمیل,کردند Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه انتظار همه مردم این است که دستگاه قضا در تصمیم‌گیری‌ها و صدور احکام،‌ جز جانب حق، جانب هیچ کسی را و با هیچ مصلحت‌اندیشی نگیرد، گفت: حکمی که دستگاه قضا می‌دهد، ‌باید بر مبنای مستندات و واقعیت‌های موجود در پرونده باشد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه این انتظار از دادگاه وجود دارد که در این پرونده، نه مشکلی برای کسی ایجاد و نه حقی از فردی تضییع شود، افزود: قضات بررسی‌کننده پرونده کهریزک،‌ نباید تحت تأثیر جوسازی‌ها و فضاسازی‌های رسانه‌ای قرار گیرند که البته سابقه دستگاه قضا نیز نشان می‌دهد که در رسیدگی به پرونده‌های مهم، تحت تأثیر جوسازی‌ها قرار نگرفته است.

وی با بیان اینکه موضوع خاص پرونده کهریزک که این روزها و پس از مدت‌ها در جریان دادرسی قرار گرفته، هزینه زیادی برای کشور دربر داشته است، ادامه داد: نباید کاری انجام شود که در آن شائبه سیاسی‌کاری بودن یا لحاظ شدن برخی ملاحظات در این پرونده دیده شود؛‌ چرا که این مسأله، باز هم هزینه دیگری برای کشور ایجاد می‌کند و قطعا به مصلحت نیست.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه بررسی به دور از تأثیرپذیری از جوسازی پرونده متهمان کهریزک، خواسته همه مردم است، تصریح کرد: از آنجایی که این پرونده، سروصدای زیادی داشته، خیلی‌ها چشم انتظارند تا نتیجه و احکام صادره آن را ببینند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet