پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/21 18:22:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی هیات رئیسه مجلس:

کمیسیون تلفیق باید نسبت به افزایش بودجه مرکز پژوهش‌ها اهتمام جدی داشته باشد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: بودجه مرکز پژوهش‌ها در سال جاری حدود ۱۰ میلیارد تومان بود که در بودجه سال‌ آینده به ۷ میلیارد تومان رسیده است.
کمیسیون تلفیق باید نسبت به افزایش بودجه مرکز پژوهش‌ها اهتمام جدی داشته باشد سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: بودجه مرکز پژوهش‌ها در سال جاری حدود 10 میلیارد تومان بود که در بودجه سال‌ آینده به 7 میلیارد تومان رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/25548.jpg کمیسیون,تلفیق,باید,نسبت,به,افزایش,بودجه,مرکز,پژوهش‌ها,اهتمام,جدی,داشته,باشد Icana

 به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به کاهش قابل توجه بودجه مرکز پژوهش‌های مجلس در لایحه بودجه 92 که از سوی دولت ارائه شده است، گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس در سالجاری از نظر بودجه‌ای و هزینه‌ای با فشارهای زیادی روبرو بود که متأسفانه با کاهش بودجه این مرکز در لایحه بودجه 92 نیز سال آینده سال خوبی برای این مرکز نخواهد بود.

وی ادامه داد: سال جاری از نظر مالی سال سختی برای مرکز پژوهش‌ها بود و این مرکز در پرداخت حقوق کارکنانش هم با مشکل مواجه شده است.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: بودجه مرکز پژوهش‌ها در سالجاری حدود 10 میلیارد تومان بود که با کاهش 37 درصدی در بودجه سال‌ آینده به 7 میلیارد تومان رسیده است.
مصری تأکید کرد: با توجه به اینکه بودجه مرکز پژوهش‌های مجلس در لایحه بودجه 92 کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته است، بنابراین تجدید نظر در بودجه این مرکز در لایحه بودجه ضروری است.
وی در ادامه افزود: کمیسیون تلفیق باید نسبت به افزایش بودجه مرکز پژوهش‌ها اهتمام جدی داشته باشد زیرا این مرکز بازوی پژوهشی و تحقیقاتی قوه مقننه است.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet