هدر موبایل
1391/12/23 10:48:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند مطرح کرد:

پیشنهاد افزایش بودجه انتخابات از سوی وزارت کشور

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: پیشنهاد وزارت کشور این است که بودجه انتخابات افزایش یابد تا در صورت کشیده شدن انتخابات به دور دوم مشکلی به وجود نیاید.
پیشنهاد افزایش بودجه انتخابات از سوی وزارت کشور نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: پیشنهاد وزارت کشور این است که بودجه انتخابات افزایش یابد تا در صورت کشیده شدن انتخابات به دور دوم مشکلی به وجود نیاید. https://cdn.icana.ir/d/019/22640.jpg پیشنهاد,افزایش,بودجه,انتخابات,از,سوی,وزارت,کشور Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد کولیوند نماینده کرج  با اشاره به بحث ارسال نامه از کمیسیون شوراها به کمیسیون تلفیق در رابطه با افزایش بودجه انتخابات به باشگاه خبرنگاران گفت:این مسئله به این صورت است که هنگام ارائه لایحه بودجه به مجلس برخی از وزارتخانه‌ها پیشنهاداتی را مطرح می‌کنند.
وی در ادامه با اشاره به تخصیص بودجه انتخابات گفت: به عنوان مثال مبنای تعیین بودجه انتخابات بدین گونه است که اگر مبلغ تعیین شده در فرایند انتخابات قرار بگیرد،در صورتی که انتخابات به دور دوم کشیده شود امکان افزایش بودجه بوجود ندارد. 
کولیوند همچنین تصریح کرد: باید به این مسئله توجه شود که تخصیص بودجه با پیش‌بینی اعتبار بودجه،دو موضوع کاملا جداگانه است.
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: پیشنهاد وزارت کشور این است که بودجه انتخابات افزایش یابد تا در صورت کشیده شدن انتخابات به دور دوم با مشکل مواجه نشویم.
وی در پایان با اشاره به اینکه تا روز سه‌شنبه کمیسیون‌ها فرصت ارائه پیشنهاد دارند،‌اظهار داشت: پیشنهادات در رابطه با لایحه بودجه تا روز سه‌شنبه در کمیسیون‌ها ارائه و جمع‌بندی شده و در صورت صلاحدید به کمیسیون تلفیق ارجاع داده خواهد شد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet