شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/10/22 13:14:00
سرویس صحن

انتقاد ثروتی به تاخیر کمیسیون‌ها در رسیدگی طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی نسبت به تاخیر در رسیدگی طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس در کمیسیون های مربوطه تذکر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، موسی الرضا ثروتی در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به مواد 163 ،164، 58، 59، آئین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: براساس آیین نامه طرح‌های یک فوریتی باید پس از تصویب به کمیسیون ارجاع شوند. اما طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس الان 4 ماه است که در کمیسیون ها مانده است.

وی ضمن تشکر از اقدامات کمیسیون آموزش و تحقیقات در بررسی این طرح گفت: از کمیسیون اجتماعی گلایه داریم چون هنوز وارد بحث در مورد این موضوع نشده اند.

نماینده بجنورد در بخش دیگری از تذکر خود اظهار داشت: زمانی که یک فوریت لایحه هدفمند سازی یارانه ها تصویب شد می بایست پس از چاپ 10 روز وقت به نمایندگان داده می شد تا پیشنهادات خود را مطرح کنند اما این زمان به 4 روز تقلیل یافت.

"محمد‌حسن ابوترابی‌فرد" در پاسخ به این تذکر یاد آور شد: از رؤسای کمیسیون های آموزش و تحقیقات و اجتماعی می‌خواهیم در بررسی و ارائه گزارش طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس جدیت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: البته تا جایی که من اطلاع دارم کمیسیون آموزش و تحقیقات و این طرح را در دستور کار خود قرار داده است ولی با توجه به ابعاد مختلف این طرح زمان بیشتری برده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet