هدر موبایل
1387/10/23 11:24:00
سرویس اقتصادی

دومین جلسه استیضاح کنندگان با وزیر جهاد کشاورزی امروز برگزار می‌شود

"داریوش قنبری" یکی از طراحان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی از برپایی دومین جلسه استیضاح کنندگان با "محمدرضا اسکندری" در عصر امروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وی با اشاره به جلسه روز گذشته استیضاح کنندگان با وزیر اظهار داشت: متاسفانه پاسخ‌های آقای اسکندری با هیچ یک از محورهای مطرح در استیضاح مرتبط نبود و در مجموع نتوانست پاسخ قانع کننده ای به سوالات ما بدهد.

نماینده ایلام با اشاره به حضور نایب رئیس اول مجلس در این جلسه اظهار داشت: آقای ابوترابی فرد از وزیر خواستند تا در جلسه بعدی که قرار است امروز تشکیل شود حاضر شود و صرفا در مورد 2 محور از محورهای مطرح در استیضاح سخن بگوید.

قنبری اظهار داشت: بحث مربوط به خودکفایی در محصولات کشاورزی که از وعده‌های وزیر جهاد کشاورزی در برنامه‌های وی در زمان اخذ رای بود و گزارش از عملکرد صندوق بیمه محصولات کشاورزی 2 محوری است که قرار است اسکندری در خصوص آن در جلسه امروز صحبت کند.

نماینده ایلام گفت: براین اساس مقرر شد جلسه امروز ساعت 4 با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و استیضاح کنندگان برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی از نظر استیضاح کنندگان منتفی نشده است گفت: برگزاری این جلسات برای آن است که اختلافاتی که بین آمارهای استیضاح کنندگان از کاهش تولید محصولات کشاورزی و افزایش واردات و موارد دیگر  با آمار ارائه شده از سوی وزیر وجود دارد برطرف شود.

قنبری خاطرنشان کرد: سخنان وزیر جهاد کشاورزی در جلسه اول در مجموع قانع کننده نبود و ما منتظر صحبت های جدید وی مبنی بر آمار و ارقام صحیح هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet