پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/10/24 11:53:00
سرویس سیاسی
اوباما و موضع‌گیر‌های اجباری علیه ایران (3)

احمدی بیغش: رؤسای جمهور در آمریکا فقط مانند لباس عوض می‌شوند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر اوباما علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: رؤسای جمهور در آمریکا همانند لباس عوض می‌شوند و سیاست‌ها همچنان باقی می‌مانند.

"محمود احمدی بیغش" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به اظهارات اخیر اوباما رئیس جمهور منتخب آمریکا مبنی بر اینکه ایران بزرگترین چالش دولت وی و بزرگترین خطر برای امنیت کشورش است، خاطرنشان کرد: این نکته که آقای اوباما از خود اراده‌ای ندارد کاملاً آشکار است و اصولاً رؤسای جمهور آمریکا اینگونه هستند.

وی افزود: در واقع پشت پرده آمریکا حرف اصلی را می‌زنند و رئیس جمهورها در آمریکا تنها مانند لباسی تعویض می‌شوند و فقط مجری سیاست‌ها هستند نه تصمیم گیرندگان.

نماینده شازند با بیان اینکه سیاست کلان و استراتژیک آمریکا در مورد جمهوری اسلامی ایران تغییر ناپذیر است، یادآور شد: لابی‌های بزرگ صهیونیستی اجازه نخواهند داد تا مردم آمریکا دخل و تصرفی در سیاست‌های این کشور داشته باشند.

وی با اشاره به بحران غزه و کشته شدن مظلومانه فلسطینیان تصریح کرد: انتظار می‌رفت که آقای اوباما در شرایط کنونی یک موضع‌گیری شفافی در این خصوص داشته باشند اما سکوت معنا دار ایشان نشان داد که وی هم همانند اسلاف پیشین خود است و ما نباید انتظار تغییرات مهمی را در عرصه سیاست خارجی آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet