هدر موبایل
1387/10/24 12:10:00
سرویس صحن

تجمع تعدادی از کارگران بازنشسته تامین اجتماعی در مقابل مجلس

جمعی از کارگران بازنشسته تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در اعتراض به آنچه آن را افزایش نیافتن مستمری‌‏های خود و عدم شمولیت قانون خدمات کشوری و لشکری برای خود عنوان می‌کردند، در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده‌‏اند.

به گزارش خبر نگار خانه ملت، تجمع کنندگان که حدود 200 نفر هستند پلاکارد و پارچه نوشته‌هایی که بر آنها شعارهایی از قبیل "تغییر اساسنامه سازمان تامین اجتماعی خلاف قانون بوده و مورد پذیرش کارگران نیست"، "ما خواستار افزایش حقوق کارگران بازنشسته هستیم"  و "‌‏آیا کارگران از بودجه نفت سهمی ندارند"؟در دست دارند.

یکی از کارگران بازنشسته با بیان اینکه عضو مجمع اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان تهران است، گفت: از دولتمردان می‌‏خواهیم که یک بار برای همیشه به تبعیض میان بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی پایان دهند و عدالت را در مورد ما اجرا کنند.

یکی دیگر از این کارگران بازنشسته با بیان اینکه از وضعیت درمانی سازمان تامین اجتماعی رضایت ندارد، گفت:‌ برای یک عمل جراحی به بیمارستان فیاض‌‏بخش تهران مراجعه کردم و متاسفانه پزشک متخصص ما را به بیمارستان شخصی هدایت می‌‏کند. مگر من در دوران بیمه‌پردازی حق بیمه ندارم که از درمان مطلوبی برخوردار باشم.

این گزارش می‌افزاید: پلاکاردهایی هم با این مضمون در بین تجمع کنندگان به چشم می‌‏خورد: "امام حسین(ع) تشنه آب نبود، تشنه عدالت بود".

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet