عید سعید فطر
1387/10/24 15:07:00
سرویس کمیسیون ها

بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در کمیسیون بهداشت

کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها و تاثیرات اجرای آن بر حوزه سلامت را مورد بررسی قرار داد.

"شاهرخ رامین" مخبر کمیسیون بهداشت و درمان با اعلام این خبر به خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: در این جلسه که با حضور مسئولین و طراحان طرح تحول اقتصادی و وزیر بهداشت و درمان برگزار شد، شخص آقای لنکرانی توضیحاتی را در خصوص آثار اجرای این طرح بر بخش سلامت ارائه کردند.

وی افزود: اعضاء کمیسیون نیز نگرانی‌های خود در خصوص بودجه سلامت در سال آینده و تغییرات ناشی از اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در بخش سلامت را مطرح نمودند.

رامین خاطرنشان کرد: آقای لنکرانی دیدگاه‌های خودشان در مورد اینکه چه مباحثی را باید در نظر بگیریم تا حوزه سلامت آسیب کمتری ببیند را عنوان نمودند اما اعتقاد اعضای کمیسیون این بود که این نظرها می‌بایست در کمیسیون ویژه و دولت مطرح می‌شد به گونه‌ای که نظرات وزارت بهداشت در لایحه دولت از قبل ملحوظ می‌شد چرا که کمیسیون برای تغییر لایحه در صحن توان محدودی دارد.

مخبر کمیسیون بهداشت و درمان یادآور شد: همچنین ریاست دانشگاه علوم پزشکی قزوین و اعضایی از دانشکده بهداشت دانشگاه تهران با حضور در جلسه امروز کمیسیون گزارشی از اجرای طرح متغیرهای اجتماعی سلامت در استان قزوین ارائه کردند که مورد حمایت اعضا کمیسیون قرار گرفت و مقرر شد این طرح به کل کشور تسری پیدا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet