هدر موبایل
1387/10/25 10:16:00
سرویس سیاسی

ابوترابی: صلیب سرخ جهانی زمینه کمک‌رسانی به مردم فلسطین را فراهم کند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلوگیری رژیم صهیونیستی از کشتی‌های حامل کمک‌های مردم ایران، از جامعه بین المللی و صلیب سرخ جهانی خواست زمینه کمک‌رسانی دولت‌ها و ملت‌های اسلامی را به مردم مظلوم فلسطین فراهم کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدحسن ابوترابی‌فرد" که ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده داشت در نطق پیش از دستور خود گفت: پس از 15 روز از مقاومت مردم فلسطین در نوار غزه صدها تن از مردم مظلوم فلسطین به شهادت رسیدند.

وی افزود: رژیم اشغالگر اسرائیل در این جنگ با بمب‌های فسفری، اورانیومی، خوشه‌ای و سلاح‌هایی که به لحاظ بین المللی کاربرد آن ممنوع است علیه مردم مظلوم غزه جنایات آفریدند و قربانیان هولوکاست جدید بیگناه در آتش این جنگ سوختند.

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه گل‌های غزه در این جنگ بی‌رحمانه پرپر شدند و مردم بزرگوار و متعهد جهان اسلام در سوگ آنها اشک ریختند، ادامه داد: مجلس شورای اسلامی، مردم، دانشجویان و دانش آموزان ایران با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری آرام ننشستند و در این راه به حمایت از مردم غزه پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: اخیراً مطلع شدیم که صهیونیست‌ها از رسیدن کشتی‌های حامل کمک ایران به غزه جلوگیری کردند، لذا ما از جامعه بین المللی و صلیب سرخ جهانی می‌خواهیم زمینه کمک دولت‌ها و ملت‌های اسلامی را به مردم مظلوم فلسطین فراهم کند.

نایب رئیس اول مجلس به رژیم صهیونیستی هشدار داد که دست از لجاجت ظالمانه علیه مردم فلسطین بردارد و خویش را مقابل مسلمانان جهان به ویژه ملت غیور ایران قرار ندهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet