هدر موبایل
1387/10/25 12:26:00
سرویس صحن
در مراسم معارفه مدیرکل جدید فرهنگی و روابط عمومی مجلس عنوان شد

افراشته: سازمان اداری، اتاق فکر مجلس است

مراسم معارفه مدیرکل جدید فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی امروز با حضور کارپرداز فرهنگی و رییس سازمان اداری در محل کمیسیون تلفیق برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مهندس "علی افراشته" رییس سازمان اداری مجلس در این مراسم گفت: هر روز که فرصتی جدید ایجاد می‌شود تا ایده‌های نو خلق گردد، مجموعه نمایندگان محترم بر این باور پیدا می‌کنند که سازمان اداری می‌تواند به عنوان اتاق فکر مجلس در خدمت رییس مجلس و نمایندگان و هیات‌های نظارتی مجلس باشد.

وی افزود: دغدغه‌ای که از آغاز ذهن ما را به خود مشغول می‌کرد این بود که برخی بر این باور بودند که سازمان اداری فقط نقش خدماتی را بر عهده دارد که این باور درستی نبود.

افراشته تصریح کرد: امروز این باور به وجود آمده است که این مجموعه می‌تواند تصمیم‌سازی کند.

رییس سازمان اداری مجلس به برگزاری همایش سی‌سال قانونگذای و نظارت اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: این همایش تولید فکری سازمان اداری بود که به دور از فضای سیاسی یک کار اجرایی و قدردانی از کسانی بود که در این جایگاه به نظام خدمت کرده‌اند.

افراشته در خصوص انتصابات داخلی مجلس تصریح کرد: از آغاز تصمیم گرفته شد تا مجموعه‌ را از درون تغذیه کنیم تا حس رقابت در میان کارکنان ایجاد شود.

رییس سازمان اداری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با توجه به آماده شدن طرح تعالی، روابط عمومی برای دریافت اطلاعات و اخبار باید همتی فزاینده داشته باشد که این امر از دو طریق میسر خواهد بود.

وی افزود: اول دستیابی به طرح‌ها و ایده‌های مردم و نخبگان درباره قوانین، طرح‌ها و لوایح و دیگری ارتقاء کیفیت اطلاع‌رسانی به آن معنا که طرح‌ها، لوایح و مصوبات با سرعت بالا به دست مخاطبان داخل و خارج برسد.

افراشته در پایان با تاکید بر گسترش فعالیت خبررسانی در رابطه با فعالیت‌های مجلس در حوزه "خانه ملت"، ابراز امیدواری کرد: روابط عمومی در حوزه‌های خبررسانی و نظارت کارهای جدیدی را مدیریت کند.

در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات "مجید جمشیدیان" مدیرکل سابق فرهنگی و روابط عمومی، "غلامرضا رسولی‌زاده" رسما به عنوان مدیرکل جدید معرفی گردید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet