عید سعید فطر
1387/10/30 09:04:00
سرویس فرهنگی
ابلاغ سیاست‌های پیشرفت و عدالت (22)

اکرمی: با تبیین قانونی و فرهنگی، می‌توان اندیشه‌های امام خمینی(ره) را زنده نگهداشت

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر پاس داشتن راه و یاد امام خمینی (ره) از نظر قانونی و فرهنگی تبیین و تحلیل شود و در عمل نیز بصورت اجرایی در آید در آن صورت می‌توان اندیشه‌های امام خمینی(ره) را زنده نگهداشت.

"سیدرضا اکرمی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تاکید مقام معظم رهبری بر زنده نگهداشتن اندیشه دینی و سیاسی حضرت امام خمینی(ره) در سیاست‌های ابلاغی برنامه پنجم توسعه گفت: انقلاب اسلامی که 30 سال قبل به پیروزی رسید مدیون سه چیز است مکتب اسلام ناب محمدی، رهبری حضرت امام خمینی(ره) و حضور مردم در همه صحنه‌ها.

وی با بیان اینکه هیچکس شک و شبهه‌ای در مورد نقش امام در پیروزی انقلاب ندارد، افزود: اندیشه اندیشه راه و الگویی که انقلاب را به پیروزی رساند و 10 سال نیز توسط خود امام رهبری شد و پس از ایشان نیز توسط مقام معظم رهبری ادامه یافت، باید همچنان زنده بماند.

وی با تاکید بر این که انقلاب اسلامی بدون نام امام خمینی(ره) در جهان ناشناخته است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی مترادف با نام امام خمینی(ره) است بنابراین باید نام، یاد، عقیده و فرهنگ امام خمینی(ره) را در همه ابعاد زنده نگهداریم.

نماینده تهران تصریح کرد: ما باید این حقیقت را با تمام وجود بپذیریم و سپس به دیگران آموزش دهیم که دستاورد یاد و راه امام خمینی(ره) را پاس بدارند.

وی گفت: اگر پاس داشتن راه و یاد امام (ره) از نظر قانونی و فرهنگی تبیین و تحلیل شود و در عمل نیز بصورت اجرایی در آید در آن صورت می‌توان اندیشه های امام خمینی(ره) را زنده نگهداشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet