خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/03/04 15:22:45
سرویس صحن
توکلی در تذکر شفاهی:

طرح‌های جایگزین برای منابع آب شرب الیگودرز پیگیری شود

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به خسارات وارده به منابع آب شرب و کشاورزی الیگودرز از وزیر نیرو خواست آن را پیگیری کند.
طرح‌های جایگزین برای منابع آب شرب الیگودرز پیگیری شود عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به خسارات وارده به منابع آب شرب و کشاورزی الیگودرز از وزیر نیرو خواست آن را پیگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/26407.jpg طرح‌های,جایگزین,برای,منابع,آب,شرب,الیگودرز,پیگیری,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدتقی توکلی در نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه 4 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: به وزیر راه و شهرسازی درخصوص عدم شروع عملیات اجرایی جاده چهاربانده الیگودرز- لاران و نیز راه آهن ازنا- الیگودرز- اصفهان تذکر می دهم زیر این طرح ها از سال های گذشته ردیف اجرایی دارند ولی هنوز کاری شروع نشده است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از تذکر خود خواستار پاسخگویی وزیر کشور درخصوص اعلام علت بی توجهی مسئولان نامربوط تامین زیرساخت ها و تجهیز بخشداری های تازه تاسیس در شهر شورآباد شد.

وی همچنین از وزیر بهداشت و درمان خواست نسبت به رفع کمبودهای تجهیزاتی بیمارستان الیگودرز اقدام کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه خطاب به وزیر نیرو از وی خواست نسبت به تسریع در اجرای مصوبات سال گذشته اقدام کند و توضیح داد طرح های جایگزینی خسارت وارده به منابع آب شرب و کشاورزی کشاورزان منطقه الیگودرز ناشی از طرح انتقال آب از شرق الیگودرز به استان های مرکزی، قم و اصفهان باید هر چه سریعتر پیگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم از وزیر آموزش و پرورش خواست نسبت به مناطق محروم الیگودرز و تجهیز و نوسازی مدارس اقدام کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس نسبت به علت عدم اجرای طرح بهسازی مجموعه ورزشی شهید ارسلان گودرزی به وزیر ورزش و علت عدم ایجاد کلینیک تخصصی تامین اجتماعی به وزیر تعاون تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet