هدر اصلی
1387/11/02 09:14:00
سرویس اقتصادی

فتحی‌پور: اگر 2 سال هم فروش نفت نداشته باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ما اگر ۲ سال نیز فروش نفت نداشته باشد با مشکل مواجه نخواهد شد چرا که به غیر از فروش نفت اعتبارات دیگری نیز از سایر جهات در اختیار داریم.

"ارسلان فتحی پور" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر با بیشترین کاهش بهای نفت مواجه هستیم در بودجه با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی با بیان اینکه قیمت نفت در بودجه 55 دلار پیش بینی شده است اما در حال حاضر فروش نفت 37 دلار است گفت: باید صرفه جویی نماییم تا مشکلی به وجود نیاید.

فتحی پور در ادامه گفت: با توجه به حساب ذخیره ارزی امکاناتی وجود دارد که بتوانیم کسری بودجه را جبران نماییم اما باید تلاش نماییم تا بودجه کشورمان وابستگی به نفت نداشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه برای کسری بودجه، بودجه‌های عمرانی کاهش پیدا نمی‌کند گفت: کسری بودجه وجود دارد اما مشکل خاصی نداریم و می‌توانیم مشکلات را حل و فصل نماییم حتی اگر قیمت نفت نیز پایین باشد.

وی تصریح کرد: کشور ما اگر 2 سال نیز فروش نفت نداشته باشد با مشکل مواجه نخواهد شد چرا که به غیر از فروش نفت اعتبارات دیگری نیز از سایر جهات در اختیار داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet