هدر اصلی
1387/11/03 16:06:00
سرویس فرهنگی

نماینده بهشهر: یاد شهدا، مصونیت انقلاب را افزایش می‌دهد

نماینده مردم بهشهر خاطرنشان کرد: هرچه که بتوانیم یاد و خاطره شهدا را بیشتر حفظ کنیم، ضریب مصونیت انقلاب را افزایش داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت، "احمدعلی مقیمی" در ابتدای مراسم بزرگداشت سرداران شهید و 800 شهید شهرستان بهشهر، با یادآوری اینکه امروز در آستانه‌ سی‌امین سالگرد انقلاب اسلامی قرار داریم، گفت: این انقلاب بر پایه‌ تفکر جهاد و شهادت و هشت سال مقاومت و خون شهیدان تاکنون در برابر هجمه‌ها و ترفندهای دشمنان که هر کدام از آن‌ها می‌توانست کشور قدرتمندی را از پا دربیاورد در امان مانده است.

مقیمی بابیان اینکه با ظهور انقلاب، اسلام جمود و سکون جای خودش را به اسلام ناب و انقلابی داده است، افزود: پس از پیروزی انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی جوهره‌ کفرستیزی و روح مقاومت و شهادت طلبی در انقلاب احیا شد.

وی اظهار داشت: در جنگ با تاسی از فرهنگ عاشورا و شعار هیهات من ذله که امروز غزه از آن الهام گرفت، چهره اسلام ناب را در عصر حاضر نمایان نمودیم.

نماینده مردم بهشهر تصریح کرد: ما در جنگ پرده از چهره تزویر جهانخواران کنار زدیم، دشمنان و دوستان خود را شناختیم، ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم و ریشه‌ةای انقلاب اسلامی خود را محکم کردیم.

مقیمی با اشاره به این فرموده امام خمینی که " از هر روز جنگ، ما برکتی داشتیم که در همه صحنه‌ها از آن بهره جسته‌ایم"، خاطرنشان کرد: ما انقلابمان را در جنگ به جهان صادر و مظلومیت خویش و ستم متجاوزین را ثابت کرده‌ایم.

نماینده بهشهر نانوتکنولوژی، جنبش‌های نرم افزاری، سلول‌های بنیادی،انرژی هسته‌ای و دیپلماسی قوی، مدیریت خلاق و المپیادها از جمله دستاوردهای ایران برشمرد که همه ریشه در مکتب دفاع مقدس دارد.

وی در پایان تصریح کرد: هرچه بتوانیم یاد و خاطره شهدا را بیشتر حفظ کنیم ضریب مصونیت انقلاب را افزایش داده‌ایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet