هدر موبایل
1387/11/05 14:24:00
سرویس بین الملل

باهنر: پیروزی مقاومت غزه مصداق بارز پیروزی خون بر شمشیر است

"محمدرضا باهنر" پیروزی مقاومت غزه را برگ زرین تاریخ مقاومت خواند و گفت: این پیروزی مصداق بارز پیروزی خون بر شمشیر است.

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در ارزیابی از تاثیر پیروزی مقاومت غزه بر تحولات سیاسی خاورمیانه اظهار داشت: پیروزی فلسطین برگ زرین دیگری در تاریخ مقاومت و مصداق بارز پیروزی خون بر شمشیر بود.

وی افزود: در این حادثه سرمایه‌های زیادی از دست رفت و مردم غزه خسارات مادی و جانی زیادی را متحمل شدند اما چیزی که نصیب فلسطینان و مقاومت اسلامی شد خیلی بیش از این خسارت ها بود.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: ما پیروزی حق بر باطل را از همین رهگذرها نظاره می کنیم. شرط اولیه این پیروزی‌ها یک نوع ایثارگری و فداکاری است که مقاومت غزه به معنای تمام کلمه این را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: امروز هم دوباره شاهد بگو مگوهای درون حاکمیتی رژیم صهیونیستی هستیم که اقرار می‌کنند هیچ بهره‌ای از این جنگ نبرده‌اند.

باهنر گفت: اگر چه بسیاری از رسانه‌های دنیا اخبار این جنگ 22 روزه را سانسور کردند اما با همین مجموعه اخباری که از این جنایات منتشر شد افکار عمومی دنیا برای مظلومیت مردم غزه گریست.

نایب رئیس مجلس پیروزی مقاومت غزه را یک پیروزی بزرگ خواند و به مردم غزه به همین مناسبت تبریک گفت و افزود: طبق مثال قدیمی زمستان رفت و روسیاهی برای ذغال ماند. در واقع تکلیف برخی از حکام کشورهای اسلامی که با سکوت یا با حمایت‌های علنی و مخفی خود از رژیم صهیونیستی دفاع کردند با ملت‌هایشان روشن شد.

باهنر خاطرنشان کرد: اکنون این مسئولیت به عهده ملت‌هاست که فشار را بر حکومت‌هایشان زیاد کنند تا آنها به خط دفاع از مظلومیت فلسطین متقاعد شوند یا اینکه با حکومت‌هایشان برای اصلاح امر برخوردهای مدنی و اجتماعی داشته باشند.

وی بار دیگر این پیروزی بزرگ را به امت اسلامی و کشورهایی که در این زمینه به غزه کمک های مادی و معنوی کردند تبریک گفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet