خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/04/05 12:07:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طباطبایی نائینی:

دولت در مقام حذف لایحه وکالت نیست

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه نگه داشتن لوایح در دولت خلاف قانون اساسی است، گفت: چندان تفاوتی نمی‌کند که دولت لایحه را تغییر دهد یا خیر، چراکه با ارسال آن به مجلس، نمایندگان طبق آیین‌نامه داخلی اجازه ورود و یا تغییر موادی از آن را دارند، بنابراین در این قضیه جای نگرانی وجود ندارد.
دولت در مقام حذف لایحه وکالت نیست نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه نگه داشتن لوایح در دولت خلاف قانون اساسی است، گفت: چندان تفاوتی نمی‌کند که دولت لایحه را تغییر دهد یا خیر، چراکه با ارسال آن به مجلس، نمایندگان طبق آیین‌نامه داخلی اجازه ورود و یا تغییر موادی از آن را دارند، بنابراین در این قضیه جای نگرانی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/20413.jpg دولت,در,مقام,حذف,لایحه,وکالت,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید حمیدرضا طباطبایی نائینی با انتقاد از دستور رئیس جمهور مبنی بر تغییر موادی از لایحه وکالت اظهار داشت: در قانون اساسی تصرف دولت در لوایح قوه قضاییه پیش‌بینی نشده است، بنابراین با توجه به نظر قوه قضاییه دولت در مقام حذف لایحه وکالت نیست.
به گزارش باشگاه خبرنگاران وی با بیان اینکه نگه داشتن لوایح در دولت خلاف قانون اساسی است، تصریح کرد: البته چندان تفاوتی نمی‌کند که دولت لایحه را تغییر دهد یا خیر، چراکه با ارسال آن به مجلس، نمایندگان طبق آیین‌نامه داخلی اجازه ورود و یا تغییر موادی از آن را دارند، بنابراین در این قضیه جای نگرانی وجود ندارد.
گفتنی است، لایحه جامع وکالت که در کمیسیون اصلی و فرعی هیات دولت در دست بررسی بود و در شرف ارسال به مجلس قرار داشت،بدستور رئیس جمهور مسکوت مانده است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet