ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/05 12:33:38
سرویس صحن
دواتگری در تذکر شفاهی:

دولت در رفع محرومیت از مراغه و عجب شیر فقط شعار داد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به محرومیت ها و کاستی های حوزه انتخابیه خود گفت: مسئولان تا کنون برای رفع غبار محرومیت عجب شیر و مراغه فقط شعار داده اند.
دولت در رفع محرومیت از مراغه و عجب شیر فقط شعار داد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به محرومیت ها و کاستی های حوزه انتخابیه خود گفت: مسئولان تا کنون برای رفع غبار محرومیت عجب شیر و مراغه فقط شعار داده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/24244.jpg دولت,در,رفع,محرومیت,از,مراغه,و,عجب,شیر,فقط,شعار,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی دواتگری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود ضمن تجلیل از حضور حماسی مردم در انتخابات و آرزوی توفیق برای رئیس جمهور منتخب ملت، افزود: امید است آقای روحانی برای انتخاب کابینه خود اعتدال گرایی را خط مشی خود قرار دهند.

نماینده مردم عجب شیر و مراغه در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزارت کشور گفت: وزارت کشور باید به فرمانداران و استانداران تأکید کند که در روزهای پایانی عمر دولت دهم از توسل به روش های افراطی و اختلاف افکنی که نتیجه آن توهین به افکار عمومی ملت ایران خواهد بود پرهیز کرده و در تعامل تنگاتنگ با رئیس جمهور منتخب و نمایندگان ملت در مجلس باشند.

وی ادامه داد: تکمیل پروژه های بیمارستان های مراغه و عجب شیر که متأسف انه به علت عدم تخصیص اعتبارات با مشکلات متعدد مواجه شده باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی تا قبل از پایان عمر دولت قرار بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی یادآور شد: تکمیل کنارگذر عجب شیر برای کاهش تصادفات باید مدنظر مسئولان قرار بگیرد.

دواتگری با بیان اینکه دولت باید دست از شعاد دادن بردارد گفت: عمل به تعهدات از سوی دولت باید در روزهای پایانی مدنظر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet