هدر موبایل
1392/04/05 13:04:50
سرویس اجتماعی
قادرمرزی در واکنش به افزایش قیمت هزینه حمل ونقل عمومی مطرح کرد:

دست شورای‌شهر در جبیب مردم/تجدیدنظر شورای شهر در افزایش نرخ کرایه‌های حمل ونقل عمومی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس در شهر تهران، گفت: از شورای شهر وشهرداری تهران انتظار می رفت با توجه به گرانی‌های موجود در جامعه، افزایش هزینه‌های حمل ونقل عمومی را بر مردم تحمیل نکنند.
دست شورای‌شهر در جبیب مردم/تجدیدنظر شورای شهر در افزایش نرخ کرایه‌های حمل ونقل عمومی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس در شهر تهران، گفت: از شورای شهر وشهرداری تهران انتظار می رفت با توجه به گرانی‌های موجود در جامعه، افزایش هزینه‌های حمل ونقل عمومی را بر مردم تحمیل نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/10973.jpg دست,شورای‌شهر,در,جبیب,مردم/تجدیدنظر,شورای,شهر,در,افزایش,نرخ,کرایه‌های,حمل,ونقل,عمومی Icana

حامد قادرمرزی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، افزود: در شرایطی که یکی از معضلات موجود شهر تهران ترافیک است، افزایش نرخ کرایه مترو و اتوبوس از سوی شورای شهر مردم را به استفاده بیشتر از خودروهای شخصی تشویق و ترافیک را در کلانشهری مثل تهران بیشتر خواهد کرد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: افزایش بلیط مترو و اتوبوس برخلاف تمامی اصول برنامه‌ریزی شهری در زمینه استفاده بیشتر از وسایل نقلیه عمومی درون شهری است.

قادرمرزی ادامه داد: به عنوان عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از اعضای  شورای شهر تهران و شهرداری می خواهم در تصمیماتشان تجدید نظر کنند.

وی افزود: حمل ونقل عمومی هزینه دارد اما نباید این هزینه ها به شهروندان تحمیل شده بلکه باید از سایر درآمدهای شهرداری این هزینه‌ها تامین شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: از شورای شهر و شهرداری تهران انتظار می رفت با توجه به بیکاری و  گرانی‌های  موجود در جامعه، افزایش هزینه حمل ونقل عمومی را بر مردم تحمیل نکنند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:اگر شهردار فعلی تهران به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شد شاید شورای شهر تهران در جهت حمایت از او تصمیم به افزایش قیمت بلیط مترو و اتوبوس را در زمان فعلی نمی‌گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet