هدر موبایل
1392/04/05 15:21:49
سرویس فرهنگی
عصر امروز برگزار شد:

نشست مشترک خبرنگاران با برخی از مسئولان مجلس

نشست مشترک خبرنگاران با برخی از مسئولان مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار شد.
نشست مشترک خبرنگاران با برخی از مسئولان مجلس نشست مشترک خبرنگاران با برخی از مسئولان مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/40974.jpg نشست,مشترک,خبرنگاران,با,برخی,از,مسئولان,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست مشترک خبرنگاران با عبدالرضا مصری ناظر فرهنگی هیات رئیسه مجلس عصر امروز (چهارشنبه 5تیر) با حضور مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس و محمود صادقیان معاون اداره اخبار مجلس، نخعی رئیس مرکز حراست مجلس و معاونین وی، معصومی معاون حفاظت مجلس در کمیسیون تلفیق برگزار شد.

در این نشست تعاملی خبرنگاران نظرات و مشکلات خود در مجلس  را با  مسئولان قوه مقننه مطرح کردند که در ادامه عبدالرضا مصری و سایر مسئولان حاضرنیز ضمن بیان علت برخی محدودیت‌ها به بیان راهکارهایی پرداختند.

عبدالرضا مصری در این نشست با بیان اینکه در هیچ قوه‌ای به اندازه قوه مقننه جایگاه خبرنگاران درک نشده است، افزود: اینجا خانه ملت است و صدای ملت از مجلس باید بلند ‌شود، بنابراین باید بدانید که مجلس به کار شما خبرنگاران اعتقاد دارد.

مهدی کیایی نیز در این نشست در پاسخ به درخواست خبرنگاران مبنی بر برگزاری یک نشست صمیمانه با رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: انشالله دکتر لاریجانی  در اواسط ماه مبارک رمضان و در آستانه روز خبرنگار نشستی را با خبرنگاران خواهند داشت.

وی تاکید کرد: رسانه های گروهی و خبرنگاران پارلمانی همکاری خوبی را با مجلس شورای اسلامی به ‌خصوص اداره اخبار دارند که در این مجال از زحمات این عزیزان قدردانی می کنم.

در پایان این نشست تصمیم‌گیری در مورد استفاده از تلفن همراه در مجلس برای خبرنگاران به تصمیم نهایی خبرنگاران موکول شد و عبدالرضا مصری اعلام کرد که برای نحوه استفاده از تلفن همراه منتظر نامه شما خبرنگاران هستیم.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet