ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/05 16:38:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
به منظور ویژگی‌های ریاست جدید مرکز امور زنان ریاست جمهوری صورت می‌گیرد؛

ارائه پیشنهادات فراکسیون زنان و خانواده مجلس به رئیس‌جمهور منتخب

نایب ‌رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس از ارائه پیشنهاد این فراکسیون برای ویژگی‌های فردی و انتصاب ریاست جدید مرکز امور زنان ریاست جمهوری به رئیس‌جمهور منتخب خبر داد.
ارائه پیشنهادات فراکسیون زنان و خانواده مجلس به رئیس‌جمهور منتخب نایب ‌رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس از ارائه پیشنهاد این فراکسیون برای ویژگی‌های فردی و انتصاب ریاست جدید مرکز امور زنان ریاست جمهوری به رئیس‌جمهور منتخب خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/35375.jpg ارائه,پیشنهادات,فراکسیون,زنان,و,خانواده,مجلس,به,رئیس‌جمهور,منتخب Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ شهلا میرگلوبیات نایب ‌رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس نماینده مرم ساوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون زنان و خانواده اظهار داشت: در این جلسه گزارشی از عملکرد فراکسیون زنان و خانواده مجلس طی یک سال گذشته ارائه شد.

وی با بیان اینکه در این نشست نحوه تعامل فراکسیون زنان و خانواده مجلس با دولت یازدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت، افزود: همچنین در این نشست در مورد اقدامات و برنامه‌هایی که قرار است در آینده در این فراکسیون صورت گیرد، تبادل نظر صورت گرفت.

نایب ‌رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس خاطرنشان کرد: در جلسه صبح امروز، موضوع ویژگی‌های فردی که قرار است به عنوان ریاست جدید مرکز امور زنان ریاست جمهوری در دولت یازدهم فعالیت کند، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش فارس،میرگلوبیات تصریح کرد: بر این اساس مقرر شد که اعضای فراکسیون ویژگی‌های لازم برای فرد مورد نظر را جمع‌بندی و طی نامه‌ و یا دیدار حضوری، به رئیس ‌جمهور منتخب اعلام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet