ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/09 09:39:48
سرویس استان ها
یوسفیان ملا خبر داد:

اتمام ساخت پروژه تونل محور آبعلی به پلوردر آینده نزدیک

نماینده مردم آمل ولاریجان درمجلس گفت: پروژه ساخت تونل محور آبعلی به پلور که یکی از طولانی ترین تونل های در دست احداث کشور می باشد در حال اتمام است.
اتمام ساخت پروژه تونل محور آبعلی به پلوردر آینده نزدیک نماینده مردم آمل ولاریجان درمجلس گفت: پروژه ساخت تونل محور آبعلی به پلور که یکی از طولانی ترین تونل های در دست احداث کشور می باشد در حال اتمام است. https://cdn.icana.ir/d/019/8751.jpg اتمام,ساخت,پروژه,تونل,محور,آبعلی,به,پلوردر,آینده,نزدیک Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت اظهار کرد: پروژه ساخت  تونل محور آبعلی به پلور که یکی از طولانی ترین تونل های در دست احداث کشور می باشد در آینده ای نزدیک آماده بهره برداری است.

نماینده مردم آمل ولاریجان درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این تونل حدود 3200 متر طول دارد و در صورت تکمیل آن، محور هراز حدود 7 کیلومتر کوتاهتر می شود و همچنین مشکلاتی مانند سقوط بهمن ،ریزش کوه ولغزندگی جاده  در این فاصله مرتفع خواهد شد.

یوسفیان ملا گفت: جاده هراز یکی از خطرناک ترین محور های مواصلاتی کشور است وامیدوارم  این تونل ها و جاده تکمیل شوند و همچنین دیگر تلفات جانی نداشته باشیم.

وی گفت: ساخت این تونل از سال 79 شروع شده بود و متاسفانه تقریبا مدتی پروژه تعطیل شده بود اما با پیگیری های انجام شده وزیر راه از دو معاونت مربوطه 15 میلیارد تومان گرفته و صرف تکمیل این پروژه شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم اظهار داشت: امیدواریم سد هراز که حدود 27 درصد آب مازندران را جمع آوری می کند هر چه زودتر ساخته شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلسادامه داد: مترو تهران آمل مصوب شده و در بودجه برای آن ردیف در نظر گرفته شده و در مرحله انتخاب پیمانکار است وامیدواریم تا 10 روز آینده وزارت راه وشهرسازی پیمانکار آن را مشخص کند./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet